Acun Ilıcalı’nın Sert Sözlerle İhraç Ettiği Yunus Emre Suskunluğunu Bozdu!

Survivor’da Berkan ile tartışan ve sözleriyle Acun Ilıcalı’yı kızdırarak oyundan ihraç edilen Yunus Emre suskunluğunu bozdu.

Acun Ilıcalı’nın Sert Sözlerle İhraç Ettiği Yunus Emre Suskunluğunu Bozdu!

Survivor’da Berkan’la tartışan ve sarf ettiği sözler nedeniyle oyundan ihraç edilen Yunus Emre sessizliğini bozdu. Özür dileyen Emre, “Yanlışlarımı biliyorum” dedi.

“İSTER İSTEMEZ GERİLMEYE BAŞLADIK…”

Bugün ekranlara gelen 95’inci bölümde “Berkan sinirimi bozsa da kendi kendimi yedim bugüne kadar” diyerek sözlerine başlayan Yunus Emre, “Sakatlığım var, omuzumda ve dizimde. Fakat yine de aslanlar gibi mücadelemi ediyorum. Ama biz sevinirken, sen niye bağırıyorsun? Oyun ve sayı üstünlüğünüz var. 4 tane dokunulmazlık almışsın. Kaybettiğinde de git otur efendi gibi. Her konuda sözcü, her konuda tahrik edici ve bir cevabı var. İster istemez gerilmeye başladık” ifadelerini kullandı.

“Oyunda yaşananlar beni üzdü” diye ekleyen Yunus Emre, “Ama kendimi savunacak olursam ki, yanlışlarımı biliyorum. Bu konuda da herkesten özür diliyorum” şeklinde konuştu.

NE OLMUŞTU?..

Yunus Emre, ödül oyunu sırasında Berkan ile tartışırken küfür ve hakaret içeren sözler kullandığı için Acun Ilıcalı tarafından sert bir dille uyarılmış ancak buna rağmen “Ben kalabalığa yürümeyi seviyorum tek başıma” diyerek gülmesi nedeniyle oyundan ihraç edilmişti. Ilıcalı’nın “Delikanlılık yapacaksan git kendi mahallende yap. Burada yaptırmıyoruz kimseye. Bizim mahallede ötmüyorsun” şeklindeki sözleri ise gündem olmuştu.

Güncelleme Tarihi: 03 Haziran 2020, 00:59

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE