Acun Ilıcalı’dan Yunus Emre’ye Sert Sözler: ‘Delikanlılığı Git Mahallende Yap’

Berkan ile tartışması üzerine gelen uyarılara gülerek karşılık veren Yunus Emre’ye Acun Ilıcalı’dan sert tepki geldi. Ilıcalı, Yunus Emre’nin verdiği cevaplar karşısında “Delikanlılık yapacaksan git kendi mahallende yap” ifadelerini kullandı.

Acun Ilıcalı’dan Yunus Emre’ye Sert Sözler: ‘Delikanlılığı Git Mahallende Yap’

Survivor 2020, bu akşam 94’üncü bölüm ile ekranlara geldi. Acun Ilıcalı’nın Yunus Emre’nin tavrı karşısındaki sözleri yeni bölüme damga vurdu.

GÜLMESİ GERGİNLİĞİ ARTIRDI…

Oyun sırasında Berkan ile tartışan Yunus Emre’ye Acun Ilıcalı’dan sert bir uyarı geldi. “Yunus Emre dikkatlice beni dinle. Sen kötü kelimeler kullanıyorsun. Kötü kelime kullanamazsın. Bunu anlamıyor musun sen?” sözleri üzerine Yunus Emre’nin gülerek “Anlıyorum abi” demesi gerginliğe neden oldu.

“BİZİM MAHALLEDE ÖTMÜYORSUN…”

Yunus Emre’nin bu tavrı karşısında Acun Ilıcalı kendisini tutamadı. “Delikanlılık yapacaksan git kendi mahallende yap. Burada yaptırmıyoruz kimseye anladın mı?” diyen Ilıcalı, “Burada medeni bir ortamda yarışma oluyor. Artistlik yapacaksan da git kendi mahallende yapacaksın. Gider yapacaksan kendi mahallende yapacaksın. Bizim mahallede ötmüyorsun” şeklinde konuştu.

OYUNDAN İHRAÇ EDİLDİ…

Bu sözler üzerine gülümsemeye devam eden ve “Anlıyorum” diyen Yunus Emre, tavrı nedeniyle oyundan ihraç edildi. “Hiç anlamış gibi değilsin” ifadelerini kullanan Acun Ilıcalı, “Anlattığımızdan da bir şey anlamıyorsun” diyerek Yunus Emre’yi oyundan ihraç etti.

Güncelleme Tarihi: 02 Haziran 2020, 00:00

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE