Acun Ilıcalı Nisa'yı İkna Etmeye Çalışıyor: Survivor Nisa Geri Dönüyor

Survivor2020 yarışmasına damga vuran isimlerden biri olan Nisa Bölükbaşı'nın All Star'a davet edildiği iddia edildi. 2021 yılında yayınlanacak olan program için, Acun Ilıcalı'nın Nisa'yı ikna etmeye çalıştığı öne sürüldü.

Acun Ilıcalı Nisa'yı İkna Etmeye Çalışıyor: Survivor Nisa Geri Dönüyor

Survivor 2020 yarışmasında adından sıkça söz ettiren Nisa Bölükbaşı'nın, Survivor All Star'a katılacağı iddia edildi. 2021 yılında “Survivor All Star” formatıyla izleyicisiyle buluşacağı konuşulan Acun Ilıcalı’nın kadroda bulunmasını istediği ilk ismin Nisa Bölükbaşı olduğu iddia edildi. Nisa’yı ikna turlarına başlayan Acun Ilıcalı program için özel isimlerle konuşmayı sürdürüyor.

TÜRKİYE'YE NEDEN GELDİ?

Acun Ilıcalı'nın tüm çabalarına rağmen magazin kulislerinde “Survivor 2021 All Star” programında yer almayı düşünmediği söylenen Nisa’nın Türkiye’ye gelişi kafaları karıştırdı. Nisa’nın Türkiye’ye gelişinin Survivor ile bağlantılı olduğu söylendi.

nisa bölükbaşı

Sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanan Nisa Bölükbaşı ise “Survivor All Star” için herhangi bir açıklama yapmadı. Sosyal medya hesabından Türkiye’ye doğru yola çıktığını söyleyen Nisa “Ve bavul hazır! Türkiye sende hazır ol!” notunu düştü.

barış murat yağcı

Nisa’nın Türkiye’ye gelişini müjdelediği saatlerde yakın arkadaşı Barış Murat Yağcı’nın paylaşımı dikkatleri çekti. Yakışıklı yarışmacı Barış Murat Yağcı’nın “yakında güzel şeyler olacak” gönderisini hayranları Nisa’nın Türkiye’ye dönüşüyle ilişkilendirdi.

Güncelleme Tarihi: 06 Ağustos 2020, 09:00

Seçil Balık

Görsel ve yazılı medya üzerindeki deneyimlerimle siz değerli magazinburada.net okuyucularına kaliteli içerikler üretmek için buradayım. Ekip arkadaşlarımızla beraber en doğru ve en hızlı bilgileri sizlere aktarıyoruz. Bizi takipte kalın sevgiler...


İletişim Hesapları
YORUM EKLE