Acun Ilıcalı Canlı Yayında Final Tüyosu Verdi!

Sosyal medya hesabından canlı yayın açan Acun Ilıcalı, Survivor 2020’nin finaline dair tüyo verdi. Ilıcalı’nın o açıklamaları, yarışmanın takipçilerini heyecanlandırdı.

Acun Ilıcalı Canlı Yayında Final Tüyosu Verdi!

Acun Ilıcalı, Instagram hesabından Survivor 2020’de eleme potasında olan üç adayla birlikte canlı yayın gerçekleştirdi. Ancak yaşanan aksaklık sırasında takipçileriyle sohbet eden Ilıcalı, finale dair tüyo vermeyi ihmal etmedi.

“ÖYLE BİR ŞEY YAŞATACAĞIZ Kİ…”

Bağlantının yeniden gerçekleşmesini beklediği sırada finalle ilgili büyük sürprizleri olacağını söyleyen Acun Ilıcalı, “Güzel şeyler olacak, size öyle bir şey yaşatacağız ki…” ifadelerini kullandı. Ilıcalı, finalistlerin katılamayacağı bir parti de düzenleyeceğini sözlerine ekledi.

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE