Acun Ilıcalı Açıkladı! Survivor’da Nisa ve Sercan’a Ses Kaydı Şoku

Survivor 2020’nin önceki akşam yayınlanan bölümüne Acun Ilıcalı’nın sözleri damga vurdu. Nisa ve Sercan’ın 6 Nisan tarihindeki konuşmalarına ait ses kaydına ulaştıklarını söyleyen Ilıcalı, “Bu ses kaydı her şeyi açıklıyor” diye de ekledi.

Acun Ilıcalı Açıkladı! Survivor’da Nisa ve Sercan’a Ses Kaydı Şoku

Survivor 2020’de Nisa ve Sercan arasında sular durmak bilmiyor. Önceki akşam yayınlanan bölümde ada konseyinde açıklama yapan Acun Ilıcalı, Nisa ve Sercan'ın 6 Nisan tarihindeki konuşmalarına ait ses kaydına ulaştıklarını söyledi.

“MİKROFONLARINIZ AÇIK KALMIŞ…”

Ses kaydındaki detayları bir gün sonra açıklayacağını belirten Acun Ilıcalı, “Bugüne kadar aranızdaki konuyla ilgili bu konuya müdahil olmadım ve Survivor'da bununla ilgili bir şey konuşmadım. İki tarafın da bu konuyla ilgili iddiaları oldu. Ancak iddialar karşılıklı suçlamalara dönünce ekibimizden, sizin bahsettiğiniz dönemin kayıtlarını çok ciddi bir şekilde incelemelerini istedim” şeklinde konuştu.

Ekibin 4-5 gün süren taramaları sonucunda, o dönemle ilgili bir belgeye ulaştıklarını dile getiren Ilıcalı, “6 Nisan günü mikrofonlarınız açık kalmış ve kaydetmiş. Ve sizin bundan haberiniz yok. Sercan'dan Nisa'ya bir not gidiyor. Benim şu anda dinlediğim bir ses kaydı var. Ve bu ses kaydı birçok şeyi aydınlatıyor. Bizim görevimiz bu polemikle ilgili bir şey varsa seyircimizle paylaşmak. Yarın ilk ve son kez açıklama yapacağım ve bu konuyu kapatmış olacağız” dedi.

SERCAN VE NİSA ARASINDA NE OLDU?..

Nisa, geçtiğimiz hafta Survivor’da adını eleme adayı olarak söyleyen Sercan için “İntikam almak için adımı söyleyeceğini biliyordum” ifadelerini kullanmıştı. Bu sözlerden bir gün sonra ise Sercan, tek taraflı bir şey yaşanmadığını ve her şeyin karşılıklı olduğunu söylemişti. Sercan, “Nisa'nın peşinden koşuyormuşum havası verildi. Benim de gururum var. Bu olay tek taraflı yaşanmadı. Çantamda notlar var. Yaşananlara en yakın arkadaşı Cemal Can da şahit” demişti. Ertesi gün ise Nisa'nın kendisine yazdığı notları göstermişti.

Nisa'nın ‘Hep orada’ yazdığı kâğıdı ve doğum gününde çizdiği resmin olduğu kartı gösteren Sercan, “Ben hiçbir zaman platonik bir şey yaşamadım. Herkes bilsin ki, hiçbir zaman tek taraflı olmadı” açıklamasını yapmıştı.

Nisa ise bu açıklamaların ardından “Moralim bozuldu. Bir tane boş bir şey çıkarıyor, ben başka bir şeyden bahsediyorum. Bu bir şeyler çıkarıyor. Yok notlar varmış. Benim ona yazdığım notları biliyor musun? Doğum gününü kutladım” şeklinde konuşmuştu.

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE