Türk Sineması'nın sultanı Türkan Şoray, kızı Yağmur Ünal'ın doğum günü kutladı. Şoray'ın duygusal paylaşımı sosyal medya da ilgi odağı oldu.

türkan

"SENİNLE YENİDEN VAR OLDUM"

Türkan Şoray, “Hayattaki en değerli varlığım Yağmur’um. Benim yaşam kaynağım. Seninle yeniden var oldum. Bugün doğum günün benim de bugün hayatıma bir güneş doğdu seninle gurur duyuyorum’’ mesajını yazdı.

Merve Dizdar'a bir tepki de Ebru Şancı'dan geldi: "Kol kırılır yen içinde kalır..." Merve Dizdar'a bir tepki de Ebru Şancı'dan geldi: "Kol kırılır yen içinde kalır..."

Annesinin bu sözlerini karşılıksız bırakmayan Yağmur Ünal da “Sana doğduğum için baştan şanslı doğdum ben’’ yanıtını verdi.

YAĞMUR

Öte yandan Yağmur Ünal, geçtiğimiz günlerde yapımcılığını ve yönetmenliğini kendisinin yapacağı ve başrolünü Türkan Şoray'a vereceği bir proje hazırlığı olduğu yönünde çıkan haberleri yalanlamıştı.

Ünal sözlerinde “Öyle bir şey yok. Bizim şu an devam eden dizimiz var. Başka işlere de bakıyoruz” diyerek başlayan Ünal, muhabirlerin ‘Kadir İnanır’la Türkan Şoray’ı yan yana getirecek misiniz?’ diye sorması üzerine, “Annem öyle bir şey istemiyor, televizyonda olmak istemiyor. Bu çok zor bir şey. Yapılırsa çok muhteşem bir şey olması lazım ama şu an elimizde öyle bir şey yok. Olursa, tabi ki seve seve…" ifadelerini kullanmıştı.

türkan