Tuba Ünsal geçtiğimiz gün Etiler’de bir AVM’de çocuklarıyla birlikte görüntülendi. Çocuklarını uzaklaştırıp basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Ünsal, hakkında çıkan hapis cezası haberleriyle ilgili konuşmak istemedi.

SAHNELERE DÖNÜYOR

SAHNELERE DÖNÜYOR

9 Aralık’ta ‘Kürk Mantolu Madonna’ adlı tiyatro oyununu sahnelemeye başlayacaklarını dile getiren Ünsal, “7 Aralık doğum günüm, sahnede kutlamak istedim. Tabii insanların seyir alışkanlıkları değişti,  biraz zor bir dönemden geçiyoruz. Herkesin birbirine destek olması gereken bir dönem; özellikle gösteri sanatlarında.  Ekip arkadaşlarımla sahneyi açmaya karar verdik” ifadelerini kullandı.

“ÇOCUKLAR KORKUYOR”

Tuba Ünsal dairesinin üst katında yaklaşık üç aydır devam eden tadilattan dolayı yaşadığı rahatsızlığı geçtiğimiz ay sosyal medyasından duyurmuştu. Bu konu hatırlatılınca Ünsal “Hiç onlara girmeyelim” dedi.

“ÇOCUKLAR KORKUYOR”

Çocuklarının yanına gitmesi gerektiğini söyleyen Ünsal, “Çocuklar bekliyor, biraz da korkuyorlar, yaşları artık büyüdü. O yüzden onlarla ilgilenmem lazım” diyerek uzaklaşmak istedi.

“ÇOCUKLAR KORKUYOR”

Muhabirlerin, hakkında çıkan hapis haberlerini sormasına da cevap vermeyen Ünsal, teşekkür edip çocuklarının yanına gitti. 

NE OLMUŞTU?

İspanyol model Elisabeth Mass Vall, geçtiğimiz aylarda kendisini Tuba Ünsal'la aldatan eski eşi Caner Karaloğlu ile bir restoranda karşılaşmış ve konuşmak istemiş, ama hem Karaloğlu, hem de Ünsal tarafından darp edilmişti.

NE OLMUŞTU?

Ünlü model şikayetçi olunca, Karaloğlu hakkında hakaret ve darptan 5 yıla kadar hapis istemiyle dava açılmıştı. Savcılık, Ünsal'dan da dayak yiyen Vall'ın müşteki olduğu dosyayı, Uzlaşma Büro'ya yolladı. Ancak İspanyol model Ünsal'ı affetmedi ve olayla ilgili yaralama suçundan dava açıldı. İddianamede, Ünsal'ın Vall'ın arkasından gelip saçlarını çekip darp ettiği anlatıldı.

NE OLMUŞTU?

İstanbul Adli Tıp Kurumu tarafından İspanyol modelin kafasının arka bölgesinde ağrı, sağ omzunda zedelenme meydana geldiğine dair rapor olduğu belirtilen iddianamede, Ünsal'ın 1 yıla kadar hapsi isteniyor.

Daha fazla Tuba Ünsal haberi için videolarımızı izleyebilirsiniz...

CZN Burak, enkaz altındaki Taha Duymaz'la ilgili son gelişmeleri aktardı! CZN Burak, enkaz altındaki Taha Duymaz'la ilgili son gelişmeleri aktardı!