Hera Aslan, Ozan Doğulu hakkında flaş açıklamalar yaptı: "Ozan'ım bana da şarkılar yapıyor!" Hera Aslan, Ozan Doğulu hakkında flaş açıklamalar yaptı: "Ozan'ım bana da şarkılar yapıyor!"

Tom Hanks kendisi ve eşinin koronavirüs testlerinin pozitif çıktığını Instagram hesaplarından açıklamış, bu haberle hayranlarını üzmüştü.

LOS ANGELES'A GERİ DÖNÜ

Sosyal medya hesaplarından sık sık durumlarıyla ilgili paylaşım yapan Hanks'ten iyi haber geldi. ABD’li ünlü aktör Tom Hanks ve eşi Rita Wilson iki haftalık karantina sonrasında Los Angeles'taki evlerine geri döndü.

İKİ HAFTA KARANTİNADA KALDILAR

Özel uçaktan indikten sonra arabalarına binerek evlerine doğru yol alan Tom Hanks ve Rita Wilson’ın keyifli oldukları gözlerden kaçmadı. Çiftin mutlu oldukları gören hayranları rahatladı. 13 Mart'ta karantinaya giren çift, 27 Mart'ta karantinadan çıktı.

NE OLMUŞTU?

Instagram hesabından paylaşımda bulunan Tom Hanks, doktorların tavsiyesi üzerine koronavirüs testi yaptırdıklarını ve sonucun pozitif çıktığını açıklamıştı.. Hanks, bir süre kendisinin ve eşinin karantinada olacaklarını belirtmişti.