Efehan ve Alina adında iki çocukları olan Tolgahan Sayışman ve Almeda Abazi çifti samimi açıklamalar yaptı. Almeda Abazi ilişkide kendini biraz törpülediğini söyleyerek daha önce otoriter olduğuna değindi.

Tolgahan Sayışman ise bunun üzerine "Muhaseben kötü senin orada sıkıntı yaşıyoruz, harcama kısımlarında oralarda anlaşmazlık yaşıyoruz" dedi.

Tolgahan Sayışman eşi Almeda Abazi'nin harcamalarından şikayet etti!

Almeda Abazi ise bunun üzerine "Oooo. O ne zaman başladı çocuklardan sonra başladı lütfen hiç kabul etmiyorum. Sen istedin 2 çocuk! İki çocuk iki kat masraf demek. Şimdi üçüncüyü istiyor" diyerek yanıt verdi.

Metin Akpınar'ın kızı Duygu Nebioğlu:"Eşinden dolayı benimle gizli görüşüyordu!" Metin Akpınar'ın kızı Duygu Nebioğlu:"Eşinden dolayı benimle gizli görüşüyordu!"

Tolgahan Sayışman eşi Almeda Abazi'nin harcamalarından şikayet etti!

DADI MAAŞLARI ZORA SOKTU

Almeda Abazi eşinin bu şikayetinden biraz rahatsız oldu. Tolgahan Sayışman ise durumu fark edip "Hayat çok pahalı. Dadı olayları filan insanın kursağına getiriyor" dedi. Almeda Abazi bunun üzerine "Dolarla birlikte dadıların maaşı atıyor, yetişemiyoruz" diyerek 3. çocuğu istemediğini söyledi.