Azeri asıllı model Günay Musayeva, 'Yaprak Dökümü' dizisinde canlandırdığı 'Oğuz' karakteriyle yıldızı parlayan Tolga Karel ile 4 yıl evli kalmış ve bu birliktelikten Cihangir adında bir oğlu dünyaya gelmişti.

Karel'den olaylı bir şekilde boşanan Musayeva, oğluyla hayatına mutlu bir şekilde devam ediyor. Podyumlarda da fırtına gibi esen ünlü model, şu sıralar oğluyla yaptığı tatilin tadını çıkarıyor.

Tolga Karel'in eski eşi model Günay Musayeva'nın plajda yarı çıplak pozu beğeni topladı!

Son olarak plajda çıplak şekilde boy gösterip üstünü de bir havluyla kapatan ünlü model olay oldu. Düzgün fiziğiyle dikkat çeken Musayeva, iskelede verdiği iddialı pozlarla adından söz ettirdi.

Mert Fırat: Her gün 4 binden fazla depremzedemizin gıda ihtiyacını gideriyoruz Mert Fırat: Her gün 4 binden fazla depremzedemizin gıda ihtiyacını gideriyoruz

Tolga Karel'in eski eşi model Günay Musayeva'nın plajda yarı çıplak pozu beğeni topladı!

Günay Museyava Tolga Karel'le ilgili, "Eski eşiniz Tolga Karel ile görüşüyor musunuz? Nafakayı yatıyor mu?" sorusuna; "Aradan 10 yıl geçmiş. Kendisiyle görüşmüyorum. Ne nafakası! Onu geçtim, çocuğunu bile aramıyor. Bizim onun vereceğe paraya ihyacımız yok zaten, herkes kendi yolunda" diye yanıt vermişti.