Yaprak Dökümü dizisiyle adını duyuran Tolga Karel, Sarah Scott ile evlenmesinin ardından Amerika'ya yerleşmişti. TIR şoförlüğü yapmaya başlayan oyuncu, kısa süre önce lojistik şirketi kurmuştu. İşlerini büyüten Karel, şimdi de rüya evini inşa etmek için arsa aldığını açıkladı..

Ailesiyle birlikte Florida'ya yerleşen eski oyuncu yeni evinin fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı. Hayalindeki eve kavuştuğunu söyleyen Karel, 'Yeni evimiz... Tüm güzel dilekleriniz için sonsuz teşekkürler hayırlı olsun inşallah! Güzel anılar biriktireceğiz evlatlarımla... Bunca emek, alın teri boşuna değilmiş̧! Rabbim şükürler olsun verdiğin her nefes için...' mesajıyla mutluluğunu dile getirdi.

tolga karel ailesi

Evine 320 bin dolar ödeyen Tolga Karel Amerika'da kaldığı süre içerisinde 6 TIR satın aldı ve kendi lojistik firmasını kurdu. Amerika'da hayal ettiği yaşama kavuşan Tolga Karel, sosyal medya hesabında ülkede artan fiyatlardan ve hayat pahalılığından şikayet etti.

Merve Dizdar Cannes Film Festivali'nde 'En İyi Kadın Oyuncu' ödülünü aldı: "İyi haberlerin başlangıcı olsun" Merve Dizdar Cannes Film Festivali'nde 'En İyi Kadın Oyuncu' ödülünü aldı: "İyi haberlerin başlangıcı olsun"

tolga karel oyuncu

"RÜYA EVİMİZİ İNŞA EDECEĞİZ"

İşlerini her geçen gün biraz daha büyüten Tolga Karel, sözleşme imzaladıkları anları da takipçileriyle paylaştı. Arsanın fotoğraflarını da yayınlayan Karel, gönderisine, "Rüya evimizi inşa etmek için güzel bir gün." notunu düştü.

"HER ŞEY KORKUNÇ PAHALI!"

Öte yandan Amerika'da hayal ettiği yaşama kavuşan ünlü oyuncu, geçtiğimiz haftalarda ülkede artan fiyatlardan ve hayat pahalılığından şikayet etmişti. "Bir konuda gözlemimi paylaşmak istiyorum sevgili dostlar." diyen Tolga Karel, konuyla ilgili Instagram'dan açıklama yapmıştı.

tolga karel yeni evi

Karel, "Amerika'da Covid-19 sonrası yaşam korkunç pahalandı. Yüzde 30'a varan enflasyon rakamları konuşuluyor. Her şey korkunç pahalı. Evler, arabalar... Her şey... Hatta Greencard'ı olan birçok Türk dostum, arkadaşım vatandaşlık aldıktan sonra memlekete geri dönmek için adımlar atıyor ve bu konuda onlara hak veriyorum." şeklinde konuşmuştu.

tır şoförü tolga karel