Kripto para borsası Thodex'in kurucusu Faruk Fatih Özer'in 391 kişiyi 2 milyar dolar dolandırdıktan sonra yurt dışına kaçması gündeme bomba gibi düştü. Oğlunun büyük vurgunuyla ilgili konuşan baba Zülküf Özer, "Bize gideceğini söylemedi, biraz durgundu. 'Ufak tefek sorunlarım var dua edin, kendime bir ortak bulabilirim hayırlısı olsun' dedi" ifadelerini kullandı.

vebitcoin

Bu haberlerin ardından bir dijital para platformu daha işlemlerini durdurma kararı aldı.

Vebitcoin şirketi finansal olarak zor durumda olduğunu duyurdu.

"FİNANSAL AÇIDAN ZOR BİR SÜRECE SÜRÜKLENDİK"

Vebitcoin isimli Türk kripto para borsası iflasın eşiğinde olduğunu belirterek yaptığı yazılı açıklamada, "Son dönemde kripto para sektöründe yaşanan gelişmelerden dolayı işlemlerimizde beklenenden çok daha fazla bir yoğunluk meydana geldi. Bu durumun finansal alanda şirket olarak bizi çok zorlu bir sürece sürüklediğini üzülerek belirtmek isteriz. Tüm düzenlemeleri ve hak taleplerinizi gerçekleştirebilmek adına faaliyetlerimizi durdurma kararı aldık. Size en yakın sürede bilgilendirme sağlayacağız." ifadelerine yer verdi.

Robotların devrinde yapay zekayı araştırdık! Yapay zeka'nın etkileri nelerdir? Robotların devrinde yapay zekayı araştırdık! Yapay zeka'nın etkileri nelerdir?

vebitcoin iflas