Sandık Kokusu'nun Reha'sı kimdir? Necip Memili projenin bilinmeyenlerini anlattı! Sandık Kokusu'nun Reha'sı kimdir? Necip Memili projenin bilinmeyenlerini anlattı!

1995 yılında Miss Turkey'de birinci seçilerek adını geniş kitlelere duyuran Demet Şener, sski basketbolcu İbrahim Kutluay ile 2005-2018 yılları arasında evli kaldı ve bu evlilikten Ömer Kutluay ile İrem Kutluay adında iki evladı oldu.

2019'da evlendiği Cenk Küpeli'den 2021'de boşanan Demet Şener, aradığı aşkı Tolga Arman'da buldu.

Tolga Arman ile aşklarına tam gaz devam eden ünlü isim, hem kariyeri hem özel hayatıyla sık sık adından söz ettirdi. Şener, bu kez açıklamalarıyla çok konuşuldu.

Daha önce sadece dudaklarında dolgu olduğunu, onun dışında herhangi bir estetiği olmadığını söyleyen Şener, dikkat çeken ifadeler kullandı.

Geçtiğimiz günlerde İzmir'de bir güzellik polikliniğini ziyaret eden Şener, "Ufak tefek dokunuşlar yaptırdım. Radikal estetik için henüz erken. Bu yüzden yüzde 99 orijinalim" dedi.

Açıklamasının ardından ünlü ismin yıllar içindeki değişimi de merak konusu oldu. Şener'in gençlik halini görenler bir kez daha hayran kaldı.