WhatsApp’ta Büyük Değişim! 3 Yeni Özellik Daha Geliyor..

Dünyanın en çok kullanılan iletişim uygulamalarının başında gelen WhatsApp, güncellemelerine devam ediyor. Popüler mesajlaşma uygulamasına 3 yeni özelliğin ekleneceği öğrenildi.

WhatsApp’ta Büyük Değişim! 3 Yeni Özellik Daha Geliyor..

Dünyanın en popüler iletişim uygulamalarından WhatsApp’a yep yeni 3 özellik geliyor. Kullanıcılarını memnun edebilmek için güncelleme çalışmalarına devam eden Whatsapp, 3 yeni özelliğini beta sürümlerde test etmeye başladı.

WhatsApp’ta Büyük Değişim! 3 Yeni Özellik Daha Geliyor..

TEK TİP DUVAR KAĞITLARINA SON
WhatsApp duvar kağıtları WhatsApp Android Beta’sında karşımıza çıkan ilk değişikliklerden birisi.  WhatsApp artık, her sohbet için ayrı bir duvar kağıdı seçebilme özgürlüğü tanıyor. Öte yandan WhatsApp, seçilecek duvar kağıtları için şeffaflık ayarı da getirdi.

VİDEOLARA 'SESSİZ' BUTONU
Tüm kullanıcların belki de merakla beklediği videolar için sessiz butonu bu güncelleme ile geliyor. Video gönderme işlemiyle ilgili de yenilik getiren WhatsApp, video indirme işlemi sırasındaki ön izleme ekranında sessize alabilme özelliğini getirdi. Kullanıcılar böylelikle, video gönderme ve indirme işlemi sırasında videoları tek bir tuş ile sessize alabilecek.

'DAHA SONRA OKU' GELİYOR
“Daha sonra oku” adlı yeni güncelleme ise, WhatsApp arşivlenmiş sohbetler özelliğinin daha geliştirilmiş hali olarak düşünülebilir. Daha sonra oku özelliği arşivlenmiş içeriklerin adı değişecek.
''Daha sonra oku'' adındaki yeni WhatsApp özelliği ise WhatsApp arşivlenmiş sohbetler özelliğinin daha da geliştirilmiş hali olarak isimlendirilebilir. Daha sonra oku özelliği ile arşivlenmiş içeriklerin adı değişecek.

NE ZAMAN ÇIKACAK?
WhatsApp’ın bu 3 yeni özelliğini ne zaman kullanıma sokacağı henüz bilinmiyor. Şu sıralar sadece Android Beta’larda kullanılabilen özelliğin en kısa zamanda İOS ve Android için kullanıma sunulması bekleniyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER