Ekşi Sözlük'te Mansur Yavaş Sürprizi

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, sosyal medya platformu Ekşi Sözlük'te yazar oldu. Konuk yazar olarak kendisine gelen sorulara cevap veren Mansur Yavaş, başkan olmadan önce verdiği sosyal medya sözünü de tutmuş oldu

Ekşi Sözlük'te Mansur Yavaş Sürprizi

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, sosyal medya platformu Ekşi Sözlük'te yazar oldu. Konuk yazar olarak kendisine gelen sorulara cevap veren Mansur Yavaş, başkan olmadan önce verdiği sosyal medya sözünü de tutmuş oldu.

YAZAR OLARAK İLK DENEYİMİNİ YAŞADI!

Sosyal medyanın önemli alanlarından biri olan ve her gün milyonlarca kişinin takip ettiği Ekşi Sözlük'te Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş sürprizi yaşandı.

Yerel seçimlerden önce Ekşi Sözlük’e konuk olarak sözlük yazarlarının sorularını yanıtlayan Yavaş, bu kez Ekşi Sözlük’e yazar olarak katıldı. Yavaş ilk paylaşımını YKS’ye giren öğrenciler için yaptı ve başarı diledi.

İLK PAYLAŞIM YKS SINAVINA GİREN ÖĞRENCİLER İÇİN...

“Mansur Yavaş” kullanıcı adıyla sözlüğe katılan Yavaş ilk paylaşımında YKS’ye giren öğrenciler için, “Geleceğinizi belirleyeceğiniz bu başlangıçta, sınavlardan daha fazlası olduğunuzu unutmamanızı hatırlatıyorum. Hepinize kolaylıklar dilerim. Her zaman aktif olamasam da zaman buldukça Ekşi Sözlük’te sizinle beraber olmaya çalışacağım” dedi.

İLK GÜNDE 3 BİNDEN FAZLA TAKİPÇİYE ULAŞTI

Yavaş, yerel seçimler öncesinde 27 Mart 2019'da Ekşi Sözlük'e konuk olarak katılmış ve sözlük kullanıcılarının sorularını yanıtlamıştı.

Yavaş, etkinliğin ardından "Hepinize çok çok teşekkür ediyorum. Başkanlık makamına oturduktan sonra da birtakım mobil uygulamalarla birebir benimle yazışıp iletişim kurabileceksiniz" demişti.

Yavaş'ın Ekşi Sözlük'e yazar olarak olarak katılımı ile ilk gün takipçi sayısı 3 bini aştı, yayınladığı tek mesaj da binlerce beğeni aldı.

Güncelleme Tarihi: 27 Haziran 2020, 18:17

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE