Amazon Prime nedir ve nasıl üye olunur? Amazon Prime'da hangi diziler ve filmler var?

Dijital alışveriş, kargo, insansız araç gibi birçok alanda faaliyet gösteren ABD'li teknoloji şirketi Amazon'un online dizi-film platformu 'Amazon Prime', Türkiye'de resmi olarak hizmete girdi. Aylık 7,90 TL gibi agresif üyelik ücretiyle birçok kişinin ilgisini çeken Amazon Prime'in içerikleri merak ediliyor. İşte, Netflix'in en büyük rakibi 'Amazon Prime ile ilgili bilgiler'...

Amazon Prime nedir ve nasıl üye olunur? Amazon Prime'da hangi diziler ve filmler var?

'Amazon Prime nedir ve nasıl üye olunur?', 'Amazon Prime'da hangi diziler ve filmler var?', 'Amazon Prime üyelik ücreti ne kadar?' sorularının yanıtları internette araştırılıyor. Dünyada ve ülkemizde ilgiyle takip edilen online dizi-film platform sektörünün önemli markalarından biri olan Amazon Prime, Türkiye'de faaliyete geçtiğini açıkladı. Zengin içeriği ve uygun fiyatlı aylık üyelik ücretiyle dikkat çeken dijital platform, üyelerine kargo hizmeti de sağlayacak. Detaylar haberimizde...

AMAZON PRIME NEDİR?

e-Ticaret, online alışveriş, kargo, drone, insansız araç gibi birçok alan faaliyet gösteren ABD merkezli teknoloji firması Amazon, dijital dizi-film hizmetini 'Amazon Prime' adıyla sunmaktadır. Amazon Prime üyelerine; film, dizi, video içerikler, oyunların yanı sıra hızlı kargo aanında özel fırsatlar sunmakadır.

AMAZON PRIME ÜYELİK ÜCRETİ NE KADAR?

Türkiye'deki kullanıcılar, abonelik ücreti aylık 7,9 TL olarak belirlenen Amazon Prime'ı ilk 30 gün ücretsiz deneyebilecek.

Amazon Prime aboneleri, Prime Video'da Amazon Originals yapımlarının yanı sıra popüler film ve dizileri izleyebilecek, Prime Gaming'de yer alan oyunlara erişebilecek ve İstanbul, Bursa, Kocaeli, Ankara, İzmir, Eskişehir, Antalya, Balıkesir, Bilecik, Bolu, Burdur, Isparta, Kütahya, Manisa, Sakarya, Yalova, Düzce, Afyon illerinde, geçerli ürünlerde ücretsiz ve hızlı teslimattan faydalanabilecek.

AMAZON PRIME 30 GÜNLÜK ÜCRETSİZ ÜYELİK İÇİN TIKLAYIN

Amazon.com.tr Ülke Genel Müdürü Richard Marriott, "Amazon Prime'ı Türkiye'deki müşterilerimizle buluşturduğumuz için oldukça mutluyuz. Amazon.com.tr'yi hizmete açtığımızdan bu yana müşterilerimize hızlı teslimat hizmeti sağlayabilmek adına birçok adım attık. Amazon Prime ile birlikte İstanbul, Bursa ve Kocaeli'deki müşterilerimiz siparişlerini aynı gün içinde teslim alabilecek. Müşterilerimiz, eşi benzeri görülmemiş hızlı teslimat deneyiminin tadını çıkarabilecek. Ayrıca Amazon Prime, ödüllü film ve dizilere erişim ve oyun kanalı aboneliklerinin yanı sıra çok daha fazla ayrıcalık sunuyor. Her bir yan faydayı ayrı ayrı düşündüğümüzde oldukça değerli bir paketi cazip bir fiyatla müşterilerimizle buluşturduğumuz için çok memnunuz" dedi.

Amazon Prime'dan Sorumlu Başkan Jamil Ghani ise "Türkiye'deki müşterilerimiz, bugünden itibaren 19 ülkede 150 milyon aboneye erişen ayrıcalıklı üyelik servisi Amazon Prime'ın tüm ayrıcalıklarından faydalanabilecek. Seçili şehirlerde aynı gün ve ertesi gün teslimat hizmeti sunuyoruz. Müşterilerimiz, ayda sadece 7,90 TL karşılığında geniş bir ürün yelpazesini bedava ve hızlı kargo seçenekleriyle satın alabilirken, ödüllü film ve dizi içeriklerinin yanı sıra Prime üyelerine özel indirimlere de erişebilecek. Amazon Prime'ın Türkiye'deki tüketicilerin alışveriş deneyimine değer katacağına inanıyoruz" yorumunda bulundu.

DİĞER BİLGİLER İÇİN TIKLAYIN

Güncelleme Tarihi: 15 Eylül 2020, 16:51

Selim Ural

selimural.com


İletişim Hesapları
YORUM EKLE