Türk futbolunun unutulmaz golcülerinden Tanju Çolak, pandemi döneminde hakkında çıkan "İkinci Uludağ Vakası" başlıklı habere isyan etti.

tanju çolak

Tanju Çolak, "O haberi yapan gazeteci arkadaşı kınıyorum" dediği açıklamasında " Pandemi döneminde Yakamoz Restoranın sahibi arkadaşım Taner Acar, Kars'tan kaz getirmiş yemeğini yapmış. Biz de orada 4 kişi oturup yemek yedik. Fotoğraf paylaştım hakkımızda 'İkinci Uludağ Vakası' diye haber yaptılar. El insaf bakın şimdi burada 100 kişi yemek yiyor bir şey olmuyor ben 4 kişi bir araya gelip yemek yedik diye hakkımızda böyle bir haber yapılıyor. O haberi yapan basından arkadaşı kınıyorum" dedi.

tanju çolak

Seçil Erzan’dan intihar itirafı! Hangi ünlü isimden ne kadar para aldığını tek tek anlattı... Seçil Erzan’dan intihar itirafı! Hangi ünlü isimden ne kadar para aldığını tek tek anlattı...

"GOL İSTATİSTİKLERİ ÇÜRÜTÜR"

Bu sene Spor Toto Süper Lig'de başabaş bir şampiyonluk yarışı yaşanıyor. Ligin son derbisinde Beşiktaş kazanmak üzere olduğu maçı 89. dakikada Ozan Tufan'ın kaleye yolladığı füze nedeniyle 1-1'lik beraberliğe razı oldu. Tanju Çolak, "Şampiyon kim olur?" sorusuna "Arkadaşlar Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş, hepsi de inanılmaz bir rekabet içinde ligin altı da üstü de çekişmeli gidiyor. Siz bir istatistiksel değerlendirme yaparsınız 1 gol olur. Biliyorsunuz gol bütün istatistikleri çürütür" açıklaması yaptı.