Aleyna Tilki sosyal medyada eleştirilerin hedefi oldu! Annesi Havva Öztel'den cevap gecikmedi! Aleyna Tilki sosyal medyada eleştirilerin hedefi oldu! Annesi Havva Öztel'den cevap gecikmedi!

Tamer Karadağlı ve Nihal Yalçın arasındaki polemiğe siyasetçilerden, sanatçılara kadar herkes dahil oldu.

Tamer Karadağlı ve Nihal Yalçın'ın polemiğine Yeşim Salkım da dahil oldu!

Ünlü isimler adeta Tamer Karadağlı ve Nihal Yalçın tarafları olarak ikiye bölündü.

Tamer Karadağlı ve Nihal Yalçın'ın polemiğine Yeşim Salkım da dahil oldu!

Bu isimlerden biri de Yeşim Salkım oldu. Türkiye gazetesine konuşan Salkım, "Sanatçılar politik olmamalı. Görüşlerini söyleyebilir fakat politik konuşmaların yapılacağı yerler, ödül törenleri değildir. Bu oyuncuların ciğerlerini biliyorum. İki iş tutunca böyle havaya girmenin anlamı yok. Kesinlikle Tamer’i haklı buluyorum, aradım ve bunu kendisine de söyledim. Erkeklerin üzerinden artık prim yapmaktan biraz vazgeçsin bu kadınlar. Mademki kadın hakkı diyorsunuz; aç arabanı bin, benim kapımı aç deme. Çiçek getireceksin deme adama, git çiçeğini kendin al. Hep bir beklenti içinde olup, sonra eline pankartı almak olmaz. Hasta ruhlu erkeklerden bahsetmiyorum. Ben PKK'ya karşıyım, ülkemde kimse PKK sempatizanlığı yapamaz. İşin oyunculuk, takdir ettiler, teşekkürünü et, git otur. Herkes haddini bilecek" dedi. 

Tamer Karadağlı ve Nihal Yalçın'ın polemiğine Yeşim Salkım da dahil oldu!

NE OLMUŞTU?

58.'si düzenlenen Antalya Altın Kelebek Ödül Töreni'nde 'En İyi Kadın Oyuncu' ödülünü aldığı esnada ödülü veren Tamer Karadağlı'nın mimikleri geceye damga vurmuştu. Karadağlı, Yalçın'ın konuşması sırasında sık sık saatine barak saygısızca hareketler sergilemişti. Yalçın, konuşması sırasında İstanbul Sözleşmesi'ne değinince Tamer Karadağlı bir anda alkışı kesmişti.