Türkiye tek yürek! Türkiye tek yürek!

Almanya’da futbol kariyerine devam ederken radikal bir karar vererek Survivor yarışmasına katılan Aycan Yanaç, programın sonrasında geniş bir hayran kitlesine kavuştu. Yaz tatilini Çeşme-Bodrum arasında dolu dolu değerlendiren Survivor Aycan, yarışmadan arkadaşlarıyla da görüşmeyi tercih etmişti. Yaz tatilini sonlandırarak futbol kariyerini başlatan Aycan Yanaç, Gaziantep'e taşındı.

aycan

Geçtiğimiz gün küçük bir rahatsızlık geçirdiğini söyleyen güzel futbolcu sosyal medya hesabından şu açıklamayı yapmıştı.

"SAHALARA GERİ DÖNECEĞİM"

"Dün akşam küçük bir rahatsızlık geçirdim ama şu an gayet iyiyim, birkaç gün daha dinlendikten sonra sahalara geri döneceğim, güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederim görüşmek üzere... İyi ki varsınız."

aycan

Gaziantep’in ALG SK takımında forma giyen Aycan Yanaç’ın ziyaretçisi ise tanıdık bir isim oldu. Survivor Yasin Obuz ve Aycan Yanaç bir araya geldi. Geçtiğimiz gün küçük bir rahatsızlık geçirdiğini söyleyen güzel futbolcunun sağlık durumu hakkında bilgiyi Yasin Obuz verdi. Obuz’un paylaşımı sevenlerini mutlu etti.

"ŞU GÜZELLİĞE BAK"

Küçük bir rahatsızlık geçirdiğini ve bir süre sahalardan uzak kalacağını söyleyen Aycan Yanaç’ın sağlık durumunun iyi olduğunu Yasin Obuz yaptığı paylaşımla gösterdi. Yasin Obuz paylaşımına “Şu güzelliğe bak” notunu düştü. Fenomen yarışmacının paylaşımında Aycan Yanaç’ın rahatsızlığını çabuk atlattığı fark edildi.

yasin