Survivor yarışmacısı Semih Öztürk, 2014 yılında ekranlarda yayınlanan ve 2015 yılında final yapan Ütopya yarışmasında tanıştığı ve herkesten sakladığı gizemli sevgilisi Kurretülayn Matur ile gizlice evlendi. 

Burak Yılmaz sahalara veda etti! "Galatasaray'ın yeri farklı, Fenerbahçe içimde ukte..." Burak Yılmaz sahalara veda etti! "Galatasaray'ın yeri farklı, Fenerbahçe içimde ukte..."

Survivor'da yarışan ve şimdilerde TV8 ekranlarında Survivor Panoroma programında yorumculuk yapan Semih Öztürk, uzun yıllardır aşk yaşadığı Kurretülayn Matur ile evlendi. Herkesten gizli saklı nikah masasına oturan Öztürk, salona cep telefonu ve güvenlik görevlisi aldırmadı.

NİKAHTA GERİLİM DOLU ANLAR

2016 yılında Survivor'da yarışan ve şimdilerde TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor Ekstra programında yorumculuk yapan Semih Öztürk, dün nikah masasına oturdu. Haklarında haber yapılmasını istemeyen Semih Öztürk, nikah öncesi ve sonrası gerginlik çıkardı.

NİKAHA TELEFON VE GÜVENLİK GÖREVLİSİ ALDIRMADI

Magazin Kolik'te yer alan habere göre: Yıllar önce TV8 ekranlarında yayınlanan Ütopya yarışmasında tanışan Semih Öztürk ve Kurretülayn Matur, yıllardır bir barışık bir küs giden ilişkisini nikah masasına taşıdı. Çift, dün Beşiktaş Evlendirme Dairesi'nde evlendi. Agresif haller sergileyen Semih Öztürk, nikah sırasında hiç bir telefonu ve güvenlik görevlisini içeri sokturmadı.

NİKAH DEĞİL SANKİ SİNİR HARBİ!

Özel hayatı hakkında haber yapılmasını istemeyen Öztürk, nikah öncesi gerginlik çıkardı. Sinirli tavırlarına nikah sonrası da devam eden Öztürk, Kurretülayn Matur'u araca bindirerek uzaklaştı.