TV8 ekranlarının fenomen yarışma programı Survivor Ünlüler-Gönüllüler sona erse de, yankılarını sürdürüyor. Sevilen yarışmaya katılarak isimlerini geniş kitlelere duyuran yarışmacıların yaptığı her hareket ve paylaşım sosyal medyada en çok konuşulan konular arasında yer alıyor. Son olarak Survivor Mert Öcal’ın yaptığı değişiklik gündeme oturdu.

Tatiline devam eden Mert Öcal, Covid-19 salgını nedeniyle Dominik’te mahsur kaldığı günlerin acısını çıkartmaya devam ediyor. Öncelikle Çeşme-Bodrum arasında mekik dokuyan sevilen yarışmacı, İstanbul’a dönmüştü. İstanbul’a döner dönmez uzattığı saçlarını kestirerek radikal bir imaj değişikliğine giden Survivor Mert, bu sefer de kafa dinlemek için Kaz Dağları’nın yolunu tuttu.
Kaz Dağları’nda tatiline devam eden fenomen yarışmacı, yeni imajını paylaşmayı da ihmal etmedi. Survivor Mert’in “oksijen iyi geldi” notunu düştüğü paylaşımına kısa sürede yorum ve beğeni yağarken tanıdık bir isimden de iltifat geldi.

İşte Benim Stilim yarışmasıyla adını duyuran  Tuğçe Ergişi ile aşk yaşamaya başlayan Survivor Ardahan, yarışmada iyi anlaştığı Mert’in yeni imajına övgüler yağdırdı.