Zeynep Sever Volkan Demirel Çifti Gelen Acı Haberle Yıkıldı

Fenerbahçe'de uzun süre kalecilik yaptıktan sonra kariyerine yardımcı antrenör olarak devam eden Volkan Demirel'in kayınpederi Cemal Sever'in hayatını kaybettiği öğrenildi.

Zeynep Sever Volkan Demirel Çifti Gelen Acı Haberle Yıkıldı

Fenerbahçe’nin yardımcı antrenörü Volkan Demirel’in kayınpederi Cemal Sever hayatını kaybetti.

cemal sever zeynep sever

Eşi Zeynep Sever Demirel’in bir süredir Tekirdağ’da yaşayan babası Cemal Sever’in cenaze işleri için bu şehre giden Volkan Demirel kayınpederinin naaşını uçak ile Iğdır’a gönderdi. Defin işlemleri Sever’in memleketi Iğdır’da yapılacak. Volkan Demirel ise yarın öğleden sonra takımın Almanya kampına katılacak ve Perşembe günü Alanya deplasmanında görevinin başında olacak.

Kulüpten yapılan açıklamada vefat haberi şöyle duyuruldu:

"Yardımcı Antrenörümüz Volkan Demirel’in kayınpederi Cemal Sever’in hayatını kaybettiğini üzülerek öğrenmiş bulunmaktayız. Merhuma Allah’tan rahmet, Volkan Demirel ve eşi Zeynep Sever Demirel başta olmak üzere Cemal Sever’in yakınları ve sevenlerine başsağlığı dileriz."

zeynep sever volkan demirel

Güncelleme Tarihi: 27 Nisan 2021, 22:12

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE