Ünlü Futbolcunun Kızı Bianca Gascoigne Babasına İnat Soyundu!

İngiliz futbolunun efsane futbolcularından Paul Gascoigne'in kızı Bianca Gascoigne, babasıyla yaşadığı bir tartışma sonrası köprüleri attı ve babasına inat soyundu! Babasını utandırmak için böyle bir şey yaptığını söyleyen Bianca Gascoigne, "Yaptığım şey aptalca olabilir ama o anda bunu yapmak istedim" dedi

Ünlü Futbolcunun Kızı Bianca Gascoigne Babasına İnat Soyundu!

İngiliz futbolunun efsane futbolcularından Paul Gascoigne'in kızı Bianca Gascoigne, babasıyla yaşadığı bir tartışma sonrası köprüleri attı ve babasına inat soyundu!

Babasını utandırmak için böyle bir şey yaptığını söyleyen Bianca Gascoigne, "Yaptığım şey aptalca olabilir ama o anda bunu yapmak istedim" dedi.

İngilizlerin efsane futbolcusu Paul Gascoigne'in kızı olan Bianca Gascoigne babasına nispet olsun diye soyunarak kameralara poz verdi! Babasıyla yaşadığı bir tartışma sonrası bunu yaptığını söyleyen Bianca, bundan pişman olmadığını ifade etti.

YARIŞMADA FİNALE KALMIŞTI

Bianca Gascoigne, Birleşik Krallık'ın en ünlü reality şov programı olan The Celebrity Big Brother'da yarışmıştı. Yarışmada büyük bir hayran kitlesine sahip olan Bianca, finale kadar çıkmayı başarmıştı.

INSTAGRAM'DA 303 BİN TAKİPÇİSİ VAR

Güzelliğiyle babasının ününün gölgesinden çıkan Bianca, aynı zamanda modellik de yapmakta. Sosyal medya paylaşımlarıyla da adından sözettiren güzel modelin Instagram'da 303 binden fazla takipçisi bulunuyor.

PAUL GASCOIGNE İNGİLİZ FUTBOLUNDA ADINI ALTIN HARFLERLE YAZDIRDI

İngiltere'de Gazza takma adıyla da bilinen efsane futbolcu Paul Gascoigne, kariyerinde birçok başarılara imza atmış bir futbolcuydu. 

1984-1985 sezonunda Gazza, Newcastle United genç takımının kaptanlığını yapıyordu ve o sezon FA Gençler Kupası'nı kazandı. 13 Nisan 1985'te Newcastle - Q.P.R maçında ilk kez yedekten oyuna girdi. Kısa zaman sonra ilk profesyonal kontratını imzaladı. 1985-1986 sezonunda lk gölünü Oxford United'a attı. O sezon Newcastle 11. oldu ve Gazza ilk kez bir derginin kapağına çıktı.

1987-1988 sezonunda yılın en iyi genç oyuncusu ödülünü kazandı. Newcastle döneminde 107 maçta oynayıp 25 gol attı. Kendisinin ilk tercihi Liverpool'du ancak teklif gelmedi. Daha sonra Manchester United antrenörü Alex Ferguson'a söz vermesine karşın İngiltere'nin transfer rekoru olan bir ücretle Tottenham Hotspur takımına geçti. 1988'de ilk kez millî takıma çağrıldı. Gazza İngiltere'yi Dünya Kupası'na götürecek maçların çoğunda oynadı.

Güncelleme Tarihi: 25 Haziran 2020, 23:26

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE