Ünlü Futbolcunun Eşi Banyoda Çırılçıplak Poz Verdi Ortalık Karıştı!

Gana asıllı İtalyan milli futbolcu Mario Balotelli'nin çocuğunun annesi Raffaella Fico, banyoda çekildiği oldukça cüretkar bir pozunu paylaşınca ortalık karıştı! Çapkınlığı ile bilinen Balotelli'nin söz konusu fotoğrafı görünce Fico'yu arayıp duyduğu rahatsızlığı dile getirdiği öğrenildi. Ancak buna rağmen Raffaella Fico, seksi fotoğrafını silmedi!

Ünlü Futbolcunun Eşi Banyoda Çırılçıplak Poz Verdi Ortalık Karıştı!

Gana asıllı İtalyan milli futbolcu Mario Balotelli'nin çocuğunun annesi Raffaella Fico, banyoda çekildiği oldukça cüretkar bir pozunu paylaşınca ortalık karıştı!

mario balotelli raffaella fico

BALOTELLİ FOTOĞRAFI GÖRÜNCE MODU DÜŞTÜ!

Çapkınlığı ile bilinen Balotelli'nin söz konusu fotoğrafı görünce Fico'yu arayıp duyduğu rahatsızlığı dile getirdiği öğrenildi.

Ancak buna rağmen Raffaella Fico, seksi fotoğrafını silmedi!

raffaella fico

İtalyan futbolcu Mario Balotelli'nin eski sevgilisi Raffaella Fico, banyo yaparken verdiği çırılçıplak pozu sosyal medya hesabından paylaştı.

Ünlü modelin bu paylaşımı büyük ilgi gördü.

raffaella fico

İtalyanların ele avuca sığmaz futbolcusu Mario Balotelli'nin eski sevgilisi ve çocuğunun annesi Raffaella Fico, son yaptığı paylaşımla dikkatleri üzerine çekti.

raffaella fico resim

Banyo yaptığı esnada çırılçıplak poz veren ünlü modelin bu paylaşımı takipçileri tarafından büyük ilgi gördü ve kısa sürede binlerce beğeni, aldı.

raffaella fico italya

BALOTELLİ'DEN ÇOCUĞU VAR

"Big Brother" yarışmasıyla tanınan Fico'nun 2013 yılında eski sevgilisi Balotelli'den çocuğu olmuş ve ikili çocuğun velayetinin kimin alacağı üzerine uzun süre sorun yaşamıştı.

raffaella fico resim 1

Güncelleme Tarihi: 25 Temmuz 2020, 01:46

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE