Survivor'da Ortam Elektriği Yükseldi Acun Devreye Girdi: Görmüyor muyuz?

Survivor dokunulmazlık oyununda İsmail ve Dora arasında gerginlik had safhaya ulaştı. Duruma Acun Ilıcalı devreye girerek el koydu.

Survivor'da Ortam Elektriği Yükseldi Acun Devreye Girdi: Görmüyor muyuz?

Survivor 2021 Ünlüler - Gönüllüler tüm hızıyla devam ediyor. Ekrana gelen son bölümde yarışmacılar dokunulmazlık mücadelesi için karşı karşıya geldi. İsmail ve Dora arasındaki gerginlik tavan yaptı.

survivor 2021 dora ismail

Yayınlanan son bölümde yarışmacılar ilk olarak market oyununda karşı karşıya geldi. Ünlüler takımının kazandığı market oyunu sonrası iki takım dokunulmazlık oyunu için yarıştı. Yarışma sırasında ise Dora ve İsmail arasında büyük gerginlik yaşandı ve Acun Ilıcalı araya girdi.

Gerilimin yükseldiği dokunulmazlık oyununda Dora ve İsmail arasında olan yarışta gülen taraf İsmail oldu. İsmail daha sonra Dora'nın tarafına elindeki halkayı attı.

Bu duruma sinirlenen Dora ise İsmail havuza girdikten sonra arkasından halkayı fırlattı. Daha öncesinde ise Dora, 'Çok mu sevindin?' diyerek tepki gösterdi.

ACUN ILICALI ORTAMI SAKİNLEŞTİRMEYE ÇALIŞTI

Çağrı'nın, 'Onun üstüne atma bir daha demesi' ve Dora'nın 'Atmak istesem atardım' sözleri sonrası gerilim fırladı. 'Ne yaptım' diye kendini savunan Dora'ya İsmail, 'Cesaretin varsa at' dedi. Araya iki takımdan isimler geldi. Dora ve İsmail arasında cesaret kavgası ise büyüdü ve Acun Ilıcalı 'Sakin' diyerek müdahale etti.

acun ılıcalı survivor

Ilıcalı, "Sakin Dora. Senin zorlaman var birkaç seferdir, yerine geç. O tarafa doğru atıyorsun, görmüyor muyuz? Bir düş rakipten, her topu rakibe doğru atıyorsun.

Ben de kazansam rakip bana doğru atsa rahatsız olurum" ifadelerini kullandı. İsmail'i de uyaran Ilıcalı, "Senin de Dora'ya atmaman lazım. Rakibe bir mesaj gibi oluyor" açıklamasında bulundu.

survivor 2021

Öte yandan dokunulmazlık oyununu ünlüler takımı kazandı. Gönüllüler takımı konseye gelerek bir aday çıkarmak zorunda.

survivor 2021 dora

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE