Survivor'da İletişim Oyununda Şok Sakatlık! Hastaneye Kaldırıldı

Survivor 2021 Ünlüler - Gönüllüler yarışması tüm hızıyla devam ediyor. İki takım bu akşam iletişim oyunu için mücadele etti. Fakat oyun sırasında büyük bir sakatlık yaşandı ve Merve hastaneye kaldırdı.

Survivor'da İletişim Oyununda Şok Sakatlık! Hastaneye Kaldırıldı

Survivor'da bu akşam yarışmacılar iletişim oyunu için karşı karşıya geldi.

survivor yarışma

Bir kişinin adaya veda edeceği Survivor'da Merve çok kötü bir sakatlık yaşadı. Takım arkadaşlarının gözyaşlarını tutamadığı oyunda Merve hastaneye kaldırıldı.

DOKTOR METİN KUŞ İLK MÜDAHALEYİ YAPTI

Yarışmada performansıyla adından söz ettiren Merve yarış esnasında parkurda burnunu çarptı. Burnu kanlar içinde kalan Merve'ye ilk müdahaleyi Metin Kuş yaptı. Metin Kuş'un 'Merve oynayamazsın' demesi üzerine Merve, "Metin ağabey durursa oynayabilirim. Ben alışkınım" dedi.

survivor merve

Kanamasının durması halinde oynamak istediğini dile getiren Merve zor anlar yaşadı. Acun Ilıcalı, Merve'nin yanına gelerek, "Geçmiş olsun. Daha kötüsünden saklasın Allah. Burun çok hassas. O kırığın çok düzgün bir şekilde toparlanması lazım." dedi.

Gözyaşlarını tutamayan Merve arkadaşlarının yanına gelerek 'sesli mesajları dinlemeye geleceğim' dedi. Daha sonra Merve ambulansla oyun alanından ayrıldı.

Takım arkadaşları daha sonra iletişim oyunu için mücadeleye devam etti. İletişim oyununu kazanan Ünlüler takımı oldu.

Güncelleme Tarihi: 13 Nisan 2021, 23:37

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE