Sunucu Dilay Kemer sevenlerinden dua istedi

Fenerbahçe TV sunucusu Dilay Kemer, ikinci kez ilik nakli olacağını duyurdu. Kanser tedavisi gören sunucu, sevenlerinden dua istedi.

Sunucu Dilay Kemer sevenlerinden dua istedi

Ünlü sunucu Dilay Kemer, kan kanseri ile mücadele ediyor. Sosyal medya hesabından sevenlerine seslenen Dilay Kemer, ikinci kez ilik nakli olacağını belirterek dua istedi.

KEMOTERAPİ ALDIĞI DÖNEMDEN FOTOĞRAFLA PAYLAŞTI

Instagram hesabından kemoterapi aldığı döneme ait bir fotoğraf paylaşan Dilay Kemer, “Dualarınızı, enerjinizi bekliyorum” dedi.

İşte Dilay Kemer’in o paylaşımı ve yazdığı not…

“Herkese merhaba, İlk defa bir tbt gününde hastalık zamanından bir şey paylaşmak istedim. 30.08.2018'e ait bu fotoğraf, ilk tedavi-kemoterapi günüm…Aradan geçen 1,5 yılda sayamadığım kadar daha tedavi aldım, hem fiziksel hem ruhsal çok değiştim ama umuyorum ki artık bugün son. Allah'ın izniyle bugün 2. kez ilik nakli oluyorum. Bundan sonraki sürecin uyumlu, kolay, sağlıklı geçmesi için dualarınızı, enerjilerini bekliyorum, gücünüze ihtiyacım var, bana bugüne kadar sevginizi hissettiren güzel kalplerinizden öpüyorum.”

Güncelleme Tarihi: 31 Ocak 2020, 19:02

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE