Selin Ciğerci'nin Kocası Gökhan Çıra'ya Ağır Ceza! Yaptığı Yanına Kar Kalmadı

Selin Ciğerci'nin futboldan emekli kocası Gökhan Çıra, yöneticisi olduğu Bayrampaşa'nın maçında sahaya inip hakemi darp etti. Hakeme yönelik yapılan çirkin harekete karşılık Türkiye Futbol Federasyonu Gökhan Çıra'ya ağır ceza kesti.

Selin Ciğerci'nin Kocası Gökhan Çıra'ya Ağır Ceza! Yaptığı Yanına Kar Kalmadı

Misli.com 3. Lig 4 Grup'ta oynanan Bayrampaşa'nın Karbel Karaköprü ile karşılaştığı maçta sahaya girip hakem Necati Selçuk Şahin'i tehdit ederek, darp eden Bayrampaşa Asbaşkanı Gökhan Çıra, toplamda 640 gün hak mahrumiyeti cezası aldı.

gökhan çıra bayrampaşa

Misli.com 3. Lig 4 Grup'ta oynanan Bayrampaşa'nın Karbel Karaköprü ile karşılaştığı maçın 67. dakikasında sahaya girip hakem Necati Selçuk Şahin'i tehdit ederek, darp eden Bayrampaşa Asbaşkanı Gökhan Çıra'nın cezası belli oldu.

GÖKHAN ÇIRA'YA YAPTIĞININ KARŞILIĞI OLARAK EN AĞIR CEZA

Yaşanan bu skandal olay sonrasında Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu, Bayrampaşa Asbaşkanı Gökhan Çıra'ya acımadı ve çok ağır bir ceza verdi. TFF'nin yaptığı açıklama göre Çıra toplamda 640 gün hak mahrumiyeti cezası aldı.

gökhan çıra bayrampaşa

TFF'nin resmi internet sitesinde yer alan açıklamada; "BAYRAMPAŞASPOR A.Ş. görevlisi GÖKHAN ÇIRA'nın, ihraç öncesi ve ihraç sonrası müsabaka hakemlerine yönelik hakaretleri nedeniyle 200 GÜN HAK MAHRUMİYETİ ve 28.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,-Aynı müsabakada BAYRAMPAŞASPOR A.Ş. görevlisi GÖKHAN ÇIRA'nın, ihraç öncesi ve ihraç sonrası müsabaka hakemlerine yönelik tehditleri nedeniyle 200 GÜN HAK MAHRUMİYETİ ve 28.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

gökhan çıra selin şekerci

Aynı müsabakada BAYRAMPAŞASPOR A.Ş. görevlisi GÖKHAN ÇIRA'nın, müsabaka hakemlerine yönelik saldırıları nedeniyle 240 GÜN HAK MAHRUMİYETİ ve 6.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,-Aynı müsabakada BAYRAMPAŞASPOR A.Ş. görevlisi GÖKHAN ÇIRA'nın, ihraç sonrası sportmenliğe aykırı hareketi nedeniyle 3.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Aynı müsabakada BAYRAMPAŞASPOR A.Ş. görevlisi GÖKHAN ÇIRA'nın, tedbire uymama eylemi nedeniyle 90 GÜN HAK MAHRUMİYETİ ve 13.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,-Aynı müsabakada BAYRAMPAŞASPOR A.Ş. görevlisi GÖKHAN ÇIRA'nın, maske takma zorunluluğuna uymamasından dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle 900.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına karar verilmiştir" ifadelerine yer verildi.

GALATASARAY MAÇINA DAMGA VURDU

Son olarak Tuzlaspor'da forma giyen Gökhan Çıra, geçtiğimiz sezon oyunculuk kariyerini noktalamıştı. Ziraat Türkiye Kupası'nda geçtiğimiz sezon oynanan Tuzlaspor- Galatasaray maçında da en çok konuşulan isimlerden biri olan Çıra, karşılaşma sonrasında yaptığı açıklamalarla gündem olmuştu.

gökhan çıra selin şekerci

FATİH TERİM'DEN ÖZÜR DİLEDİ

Maç sonu " Fatih Terim'in ekibinden biri de yumruk attı. Fatih Terim de beni soruyor. Sen kimsin? Mafya mısın?" şeklinde açıklamalar yapan Çıra, daha sonra tecrübeli teknik adamdan özür dilemişti.

Güncelleme Tarihi: 18 Şubat 2021, 20:55

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE