Seksi Pozlarıyla Sahada Baş Döndüren Genç Sporcuya Talih Kuşu Kondu

Tenisin genç ve güzel yıldızı 24 yaşındaki Eden Silva, sosyal medyada paylaştığı fotoğraflarla büyük modellik ajanslarının dikkatini çekti. Esmer güzeli Silva, paylaştığı seksi fotoğraflarının ardından W Model Management adlı büyük bir ajansla temasa geçti.

Seksi Pozlarıyla Sahada Baş Döndüren Genç Sporcuya Talih Kuşu Kondu

Büyük Britanyatenisçi Eden Silva, tenisin koronavirüs salgını nedeniyle oynanmadığı günlerde modelliğe ilgi duyuyor.

eden silva

Essex doğumlu 24 yaşındaki yıldız ismin Instagram'da yer alan fotoğrafları, modellik ajanslarının dikkatini çekti. 

eden silva tenis

Essex doğumlu 24 yaşındaki Eden Silva'nın Instagram'da yer alan fotoğrafları, modellik ajanslarının yakın markajına takıldı. The Sun'a konuşan Silva, W Model Management adlı modellik ajansıyla temas kurduğunu söyledi. 

eden silva bikini

"PODYUM MODELLİĞİ DEĞİL AMA..."

"Beni sadece tenisçi olarak görmeyeceğinize inanıyorum. Başka şeylerle ilgilenmek de çok önemli. Ajans; sporcuları, modelleri ve televizyon yıldızlarını temsil ediyor. Bunun peşinden gitmenin güzel bir şey olacağını düşündüm. Bu podyum modelliği değil fakat farklı kampanyaların, olası sponsorlukların ya da reklamların yüzü olabilirim. Her zaman moda ve güzelliğe olan ilgimi dile getiriyordum. Ana odağım tenis. Bu da ona bir iltifat olacak ve iyi bir şekilde dikkatimi başka bir alana vermemi sağlayacak. 

eden silva

"KAHRAMANIM SERENA WILLIAMS"

Kahramanım Serena Williams zor zamanlar geçirdi fakat kortun dışında kendini savunma şekli güçlü ve atılgandı.

serena williams

Ona hayranım. Benim favori tenisçim de o. Tamamen tenise odaklanıp diğer bir taraftan da başka işler de yapmanın en büyük örneği de Serena Williams.

Hem teniste hem de modada başarılı. Serena bunu yaptıysa, siz neden yapamayasınız?"

eden silva tenis kortu

Güncelleme Tarihi: 28 Temmuz 2020, 23:46

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE