Seksi Güzel 'Üçlü Seks' Sorusuna Verdiği Cevapla Erkekleri Dumura Uğrattı

Ünlü golf sporcusu Paige Spinarac, katıldığı bir canlı yayında kendisine yöneltilen 'Üçlü seksi tercih eder misin?' sorusuna verdiği cevapla erkekleri hayal kırıklığına uğrattı.

Seksi Güzel 'Üçlü Seks' Sorusuna Verdiği Cevapla Erkekleri Dumura Uğrattı

Instagram canlı yayında takipçilerinin sorularını cevaplayan ünlü golfçü Paige Spiranac, bir kullanıcının "Arkadaşlarınla seyahat etmeyi mi yoksa üçlü cinsel ilişkiye girmeyi mi tercih edersin?" sorusuna "Seyahat etmeyi tercih ederim" şeklinde yanıt verdi.

paige spinarac

"ERKEKLER CİNSEL İLİŞKİ İSTERDİ AMA.."

Spinarac, verdiği cevabın gerekçesini ise şöyle açıkladı, "Biliyorum, bu soruya erkeklerin birçoğu ilk cinsel ilişki yanıtını verir ancak benim cevabı seyahat olacak. Sekste tercihlerim ve önceliklerim bir erkeğin olaya bakışı gibi değil. Biz seksi içsel dürtülerimizle değil duygularımızla yaparız ama erkekler çoğu zaman bunu anlamamakta ısrar ediyor" ifadelerini kullandı. Golf sahasından yaptığı paylaşımlarla dikkat çeken ünlü golfçü Paige Spiranac'a sorulan bir soru, sosyal medyada gündem yarattı.

paige spinarac üçlü seks

ONLYFANS SİTESİNE ÜYE OLACAK MI?

Bir takipçisinin, cinsel içerikli video ve fotoğrafların satıldığı OnlyFans sitesine ne zaman üye olacağına dair sorusunu da Spiranac, "2021 yılı benim için oraya üye olacağım bir yıl değil" diye cevapladı.

Spiranac son olarak ise golf oynarken çektiği videolardaki kıyafetlerinin oldukça cüretkar olmasının nedenini ise "İşim gereği" cevabını verdi.

paige spinarac golf

Paige Spinarac, "Giydiğim tişörtler nedeniyle vücudumun çoğu görünüyor ve bu aslında çok da tercih ettiğim bir durum değil bu nedenle atışlarım bittiğinde ceketimi hemen giyiyorum" şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 08 Ocak 2021, 19:30

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE