Ronaldo’dan Alkışlanacak Hareket: Maaşları Kendi Cebinden Karşılayacak

Juventus’un Portekizli yıldızı Cristiano Ronaldo’dan alkışlanacak hareket geldi. Futbolcu, maaşları da kendi cebinden ödeyeceğini açıklayarak büyük takdir topladı.

Ronaldo’dan Alkışlanacak Hareket: Maaşları Kendi Cebinden Karşılayacak

Juventus’un Portekizli yıldızı Cristiano Ronaldo, ülkesi Portekiz’deki otellerini koronavirüsle mücadele için hastane olarak kullanılması yönünde talimat verdi. İspanyol Marca’nın haberine göre futbolcu, Lizbon ve Madeira’da bulunan ve kendi ismini taşıyan otellerinin, ölümcül koronavirüs salgınına yakalanan hastaların tedavi edilmesi için hastaneye çevrilmesini talep etti.

ÜCRET ALMAYACAK…

Bunun için sağlık otoriteleriyle fikir alışverişi yapan Ronaldo, otellerinin kullanımından herhangi bir ücret almayacak. 35 yaşındaki yıldız futbolcu, hastaneye çevrilecek olan otellerde çalışan doktor ve sağlık görevlilerinin maaşlarını ise kendisi ödeyecek.

Ferhat Er

Magazin dünyasına dair son gelişmeleri ve merak edilenleri en doğru, en özel biçimde aktarmaya çalışıyoruz. Haberlerimizle ilgili yorumda bulunabilir ya da sorularınız için benimle iletişime geçebilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER