Mustafa Cengiz'den flaş Fatih Terim açıklaması! "Terim ile çalışmayı düşünmüyorum"

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz bugün basın toplantısı düzenledi. Mustafa Cengiz, Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim ile yola devam etmeyi düşünmediğini söyledi.

Mustafa Cengiz'den flaş Fatih Terim açıklaması! "Terim ile çalışmayı düşünmüyorum"

Düzenlediği basın toplantısında açıklamalarda bulunan Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, teknik direktör Fatih Terim hakkında açıklamalarda bulundu. Terim'in kendisini başkandan üstün gördüğünü belirten Cengiz, "Konuştuklarımı kayda alıp öyle anlatın. Taşıyan adam yanlış taşıyor. Fatih Hoca ile konuşmadık. Onun bizi gördüğü pozisyon itibarıyla bize öyle bir bakış açısı yok, üst başkan gibi. Fatih Terim kendini başkan üstü görüyor, biz sadece tedarikçiyiz" ifadelerini kullandı.

mustafa cengiz fatih terim

"BEN FATİH TERİM İLE ÇALIŞMAYI DÜŞÜNMÜYORUM"

Mustafa Cengiz "Ben, sevgili Fatih Terim ile devam etmeyi düşünmüyorum" dedi.

Cengiz "Fatih Terim hocamız, konuşurken beni buz gibi etti. Abdurrahim (Albayrak) ve arkadaşlarla beraberdik. Hatırladığım kadarıyla Yusuf (Günay) yerinden fırladı. Benim gözlerim faltaşı gibi açıldı. 'İçerideki ve dışarıdaki düşmanlar' dedi. Sonra doğrudan beni hedef alarak bir şeyler dedi. Beni ihsas etti. Aptal olmanız lazım anlamamak için" ifadelerini kullandı.

Mustafa cengiz son dakika

MUSTAFA CENGİZ'İN AÇIKLAMALARI ŞÖYLE:

"ÖYLE BİR ŞEY SÖYLEMEDİM"

"Bu deplasmanlar için de öyledir. Ben Fatih Terim için 'Bodrum'a giderken, Amerika'ya giderken bize ödetiyor' falan demedim. Onu söyleyeyim.

"KONUŞTUKLARIMI KAYDA ALIN"

Konuştuklarımı kayda alıp öyle anlatın. Taşıyan adam yanlış taşıyor. Fatih hoca ile konuşmadık. Onun bizi gördüğü pozisyon itibariyle bize öyle bir bakış açısı yok, üst başkan gibi. Fatih Terim kendini başkan üstü görüyor, biz sadece tedarikçiyiz.

"KİMSEYE OY ATIN DEMEDİM"

Ben kimseye 'şuna oy atın, buna oy atın' demem. Ben kendim için de demedim. Her iki seçim döneminde de arayıp da bana oy atın dediğim insan yoktur.

"SANKİ MAAŞLARI HOCA ÖDEDİ"

Ünal Aysal'ın hakkını vereyim, çok başarılıydık. 28 kupa almıştık. Bizim dönemimizde ise 30 kupa alındı. Tabii birini Tudor'un takımıyla olduk, birini hoca yaptı bizimle ilgisi yok! Öyle diyorlar ya. Hoca cebinden ödedi sanki maaşları, ben ödemedim."

mustafa cengiz basın toplantısı

Güncelleme Tarihi: 21 Mayıs 2021, 17:58

Seçil Balık


İletişim Hesapları
YORUM EKLE