Milli Futbolcunun Karısıyla İlgili Müthiş İddia: Gözü Önünde Seks Yapıp...

Bir dönem Galatasaray forması ile birlikte A Milli Takım forması da giyen futbolcu Emre Aşık ve çekişmeli boşanma davaları devam eden Yağmur Sarnıç (Aşık) ile ilgili iddialar ortalığı kasıp kavurmaya devam ediyor. Yağmur Aşık'ın kocası Emre Aşık'ı öldürtmek için azmettirdiği Erdi Sungur katıldığı bir tv programında "Yağmur ile "Emre'nin gözü önünde cinsel ilişkiye girip sonra da onu öldürmeyi düşündük" açıklaması yaptı

Milli Futbolcunun Karısıyla İlgili Müthiş İddia: Gözü Önünde Seks Yapıp...

Bir dönem Galatasaray forması ile birlikte A Milli Takım forması da giyen futbolcu Emre Aşık ve çekişmeli boşanma davaları devam eden Yağmur Sarnıç (Aşık) ile ilgili iddialar ortalığı kasıp kavurmaya devam ediyor.

erdi sungur yağmur aşık emre aşık

Yağmur Aşık'ın kocası Emre Aşık'ı öldürtmek için azmettirdiği Erdi Sungur katıldığı bir tv programda "Yağmur ile "Emre'nin gözü önünde cinsel ilişkiye girip sonra da onu öldürmeyi düşündük" açıklaması yaptı

EMRE AŞIK'I ÖLDÜRÜP GİZLİ BİR YERE GÖMECEKTİLER

Eski futbolcu Emre Aşık'la çekişmeli boşanma aşamasında olan Yağmur Aşık, üç ay önce Düzce'de cezaevi firarisi Erdi Sungur'la jandarmadan kaçarken gözaltına alındı. Erdi Sungur, Yağmur Aşık'ın kendisini Emre Aşık'ı öldürtmek için tuttuğunu itiraf etti. Sungur, Yağmur Aşık'ı cinayet planı yaptığını hatta Emre Aşık'ın gömülmesi için yer bile baktığını söyledi.

yağmur aşık

"EMRE'NİN GÖZÜNÜN ÖNÜNDE SEVİŞİP KAFASINA SIKACAĞIM"

Erdi Sungur, "Yağmur Aşık, bana Emre'yi bir depoya bağlayacağız önünde cinsel ilişkiye gireceğiz sonra da iş bittikten sonra  kafasına bir kurşun sıkıp öldüreceğiz dedi" ifadelerini kullandı.

yağmur sarnıç aşık anagram

"EMRE AŞIK'I DOMUZLARA YEDİRTECEKTİ"

Yağmur Aşık'ın öldürtmek istediği Emre Aşık'ı insanı kemiğiyle yiyen domuzla bir depoya kapatıp yedirteceğini de itiraf etti. Sungur'un anlattıkları ise başta Arto ve Seren Serengil olmak üzere herkesi şaşkına çevirdi.

Güncelleme Tarihi: 28 Eylül 2020, 20:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER