LeBron James’ten Kobe Bryant dövmesi

LeBron James, ölümü ile yıkıldığı yakın arkadaşı Kobe Bryant için dizine dövme yaptırdı. Dövmenin altına da “Mamba 4 life” yazdırdı.

LeBron James’ten Kobe Bryant dövmesi

NBA efsanesi Kobe Bryant’ın şok eden ölüm haberini alan Los Angeles Lakers’ın yıldızı LeBron James’i adeta yıktı. Efsane oyuncu ile yakın arkadaşlığı bulunan LeBron James, dizine Kobe Bryant’ın dövmesini yaptırdı.

Dövmesine Kobe için ‘Mamba 4 life’ sözlerini yazdıran yıldız oyuncu, yeni dövmesini Instagram hesabı üzerinden de sevenleriyle paylaştı. Altına da “Kardeşim” notunu düştü.

❤️ My brother ♾ #Mamba4Life #RIPKobe #RIPGiGi

LeBron James (@kingjames)'in paylaştığı bir gönderi ()

DÖVME YAPTIRAN TEK İSİM DEĞİL

Kobe Bryant dövmesi yaptıran tek Lakers oyuncusu LeBron James değildi. Takımın bir başka yıldızı Anthony Davis, dizinin üst kısmına Kobe Bryant dövmesi yaptırdı.

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE