Lastik kız Nurdan Paksoy oyunculukta da esnek davrandı

10 Mayıs'ta vizyona girecek olan "Kulyas Lanetin Bedeli" isimli sinema filminin başarılı oyuncusu Nurdan Paksoy, spor yaşantısındaki başarılarıyla gündemde kalmayı başarıyor.

Lastik kız Nurdan Paksoy oyunculukta da esnek davrandı

Spor camiasında "lastik kız" olarak anılan Nurdan Paksoy, spor disiplininin oyunculukta kendisine başarıyı getireceği vurgusunu yaptı.  "Kulyas Lanetin Bedeli" isimli korku filminde Beyza karakteriyle beyaz perdede boy gösterecek olan Nurdan Paksoy, spordaki esnekliğini sinema filmindeki rolüyle de oyunculukta da gerçekleştirdi. 


PAKSOY'UN SAHNELERİ ÇOK KONUŞULACAK

Sevgilisini aldatan bir kadını oynayan Nurdan Paksoy, cürretkar sahneleriyle de çok konuşulacak. Güzel oyuncu "Bu sahnelerin gereksizliğine inansam oynamazdım." ifadesinde bulunurken “Aldatan kadın hep yargılandı, bana göre aldatan kadın haklıdır. Aldatmanın sebeplerini kimse düşünmeden, kendini yargılamadan suçluyor. Aldatan kadın, ya aldatılmıştır,ya psikolojik veya fiziksel şiddete uğramıştır, yada ilgisiz kalmıştır, saygıyı sevgiyi aramıştır. Aldatan kadını canlandırırken kafamda bunlar vardı ve sevglimi oynayan rol  arkadaşımdan bu sahnelerle öç aldım” dedi. 
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER