Kobe Bryant’ın Cenaze Tarihinde Forma Detayı

Kızı Gianna ile birlikte helikopter kazasında yaşamını yitiren Kobe Bryant’ın cenazesi 24 Şubat’ta gerçekleşecek. Cenaze töreninin tarihindeki forma detayı dikkatlerden kaçmadı.

Kobe Bryant’ın Cenaze Tarihinde Forma Detayı

Basketbol efsanesi Kobe Bryant, 26 Ocak’ta kızı Gianna ile birlikte helikopter kazasında hayatını kaybetti. Yetenekli basketbolcunun cenaze töreni 24 Şubat’ta gerçekleşecek. Kobe Bryant’ın cenazesi yıllardır taşıdığı 24 numaralı forması ve kızı Gianna’nın 2 numaralı formasına atfen 24 Şubat’ta (24/2) yapılacak.

KIZININ FORMASI EMEKLİ EDİLDİ

Kobe Bryant ile hayatını kaybeden kızı Gianna’nın okulu Harbor Day, önceki gün 13 yaşındaki basketbolcunun formasının emekli edildiğini duyurdu. 2 numaralı formanın emekli edilme haberini Gianna’nın annesi Vanessa Bryant, “Gigi, seni özlüyorum, seni seviyorum. Bize hiçbir nezaketin küçük olmadığını öğrettin. Annen hala seninle gurur duyuyor ve DAİMA da duyacak” notunu paylaşarak açıkladı.

Ferhat Er

Magazin dünyasına dair son gelişmeleri ve merak edilenleri en doğru, en özel biçimde aktarmaya çalışıyoruz. Haberlerimizle ilgili yorumda bulunabilir ya da sorularınız için benimle iletişime geçebilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER