Kazada hayatını kaybeden Josef Sural'ın telefondaki son sözleri...

Deplasman dönüşü trafik kazasında hayatını kaybeden Aytemiz Alanyasporlu futbolcu Josef Sural'ın eşi Denisa son telefon konuşmalarındaki sözlerinin ne olduğunu anlattı.

Kazada hayatını kaybeden Josef Sural'ın telefondaki son sözleri...

Geçtiğimiz günlerde geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybeden Aytemiz Alanyasporlu futbolcu Josef Sural'ın eşi Denisa sosyal medya hesabından oldukça duygusal bir paylaşımda bulundu. 

İşte Denisa'nın o sözleri:

"Ne yazacağımı bilmiyorum, bir parçamı kaybettim. Telefondaki son sözün 'Beni beklemeyin, seni seviyorum' oldu. Seni hep böyle hatırlayacağım. Sevgi dolu bir eş, baba ve arkadaş. Hiçbir zaman kötü davranmadın, hep adil olmaya çalıştın. Dünyadaki en iyi baba sensin, bizi uzaktan bir yerden izlediğini biliyorum, iki harika kızımız için sana teşekkür ederim. Her gün onlara baktığımda seni göreceğim. Bu beni çok üzüyor çünkü seni nasıl sevdiklerini biliyorum, benim gibi. Melissa sadece 3 aylık ama onu nasıl sevdiğini biliyorum, çünkü o senindi. Ona her zaman ne kadar harika bir baba olduğunu hatırlatacağız. Vanessa için ise seni kaybetmek çok kötü bir durum. Çünkü hiç kimse onu senin sevdiğin gibi sevemeyecek."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER