İstanbul'dan alınan Şampiyonlar Ligi finalinde sahne alacak isimler belli oldu

Şampiyonlar Ligi finali Manchester City ile Chelsea arasında yapılacak rekabete sahne olacak. 29 Mayıs'ta yapılacak maçta sahne alacak isimler belli oldu. Final, İstanbul'dan alınıp Portekiz'in Porto şehrine verilmişti.

İstanbul'dan alınan Şampiyonlar Ligi finalinde sahne alacak isimler belli oldu

Koronavirüs salgını gerekçesiyle Türkiye'den alınıp Portekiz'in Porto kentine verilen Şampiyonlar Ligi finalinde yıldız şarkıcı Selena Gomez ve Khalid sahne alacak.

İngiltere'nin Türkiye'yi seyahat protokolünde kırmızı listeye almasının ardından UEFA ve İngiliz hükümeti arasındaki görüşmeler sonucu Portekiz'in Porto kentine alınan Şampiyonlar Ligi finalinde sahne alacak isimler açıklandı. 

şampiyonlar ligi selena gomez

Yapımcı Marshmello, milyonlarca kişinin izleyeceği finalde Selena Gomez ve Khalid isimlerinin sahnede olacağını duyurdu.

Final, 29 Mayıs'ta Manchester City ile Chelsea arasında Dragao Stadı'nda oynanacak. İki İngiliz takımının finalde olduğu dev final maçına maksimum 16 bin 500 seyirci alınacak.

khalid

Türkiye Cumhuriyeti'nin 100. kuruluş yılı olan 2023'te İstanbul, UEFA Şampiyonlar Ligi finaline ev sahipliği yapacak.

Güncelleme Tarihi: 25 Mayıs 2021, 23:03

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE