Hakan Çalhanoğlu’dan Koronavirüs Açıklaması: ‘Ben Bile…’

Ölümcül koronavirüsün en yoğun olduğu İtalya’da Milan forması giyen Hakan Çalhanoğlu, konu ile ilgili açıklamalarda bulundu. Milli futbolcu, “Durumlar çok kötü” ifadelerini kullandı.

Hakan Çalhanoğlu’dan Koronavirüs Açıklaması: ‘Ben Bile…’

Milan’da forma giyen Hakan Çalhanoğlu, vakaların en yoğun olduğu ülkelerden biri İtalya’da ölümcül koronavirüsten dolayı durumun çok kötü olduğunu ifade etti. 4 binden fazla insanın hayatını kaybettiği ülkedeki son durum hakkında konuşan Türk milli futbolcusu Hakan Çalhanoğlu, bağlandığı TRT SPOR yayınında “Ben bile ciddiye almadım koronayı ilk etapta” dedi.

“KORKMAYA BAŞLADIM…”

Evde kalma uyarıları yapılmaya başlandığı zaman, “Allah Allah, nasıl dışarı çıkmayacağım” diye düşündüğünü ifade eden futbolcu, “Ama haberleri okudukça korkmaya başladım. Yukarıdan gelen kurallara uymamız gerekiyor. Doktorlar her şeyi bizden iyi biliyor. Saygı duymalıyız” ifadelerini kullandı.

“DÖNÜŞÜMÜZ NASIL OLUR BİLEMİYORUM…”

Şu an Almanya’da olduğunu ifade eden 26 yaşındaki oyuncu, “İtalya'da durumlar çok kötü. Bütün kurallara uyuyoruz. Almanya’da sokağa çıkma yasağı başlayacak. İtalya'ya geri dönüşümüz nasıl olur ben de bilmiyorum. Biz de beklemedeyiz. Milan'daki takım arkadaşlarım da ülkelerine gitti. Milan'da koronavirüse yakalanan kimse olmadı. Kulübün yolladığı bireysel çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Kendimi her an oynayacak gibi hazır tutuyorum” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 21 Mart 2020, 10:18

Ferhat Er

Magazin dünyasına dair son gelişmeleri ve merak edilenleri en doğru, en özel biçimde aktarmaya çalışıyoruz. Haberlerimizle ilgili yorumda bulunabilir ya da sorularınız için benimle iletişime geçebilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER