Güzel ve Seksi Psikolog Türk Futbol Devine mi Geliyor? "İstiyorsanız..."

İngiliz Premier Lig ekiplerinden Chelsea'da psikolog olarak görev yapan güzel ve seksi psikolog Emily Rogawski'nin Türkiye'nin 4 büyüklerinden Trabzonspor'a geleceği iddia edildi. Rogawski, sosyal medya üzerinden Trabzonspor kulüp yöneticileri ve taraftarlara "Beni getirmek istiyorlarsa müsaitim" diyerek camiaya mesaj gönderdi.

Güzel ve Seksi Psikolog Türk Futbol Devine mi Geliyor? "İstiyorsanız..."

İngiliz Premier Lig ekiplerinden Chelsea'da psikolog olarak görev yapan güzel ve seksi psikolog Emily Rogawski'nin Türkiye'nin 4 büyüklerinden Trabzonspor'a geleceği iddia edildi.

trabzonspor

Rogawski, sosyal medya üzerinden Trabzonspor kulüp yöneticileri ve taraftarlara "Beni getirmek istiyorlarsa müsaitim" diyerek camiaya mesaj gönderdi.

trabzonspor emily rogawski

"BEN BİR DOKTOR DEĞİLİM AMA TRABZONSPOR BENİ GETİRMEK İSTİYORSA..."

Geçtiğimiz yıl devre arasında Trabzonspor'un başına geçen Eddie Newton'un ardından gözler Chelsea'ye çevrildi. En son çalıştığı takım olan Chealsea'den transfer bekleyen taraftarlar, psikolog Emily Rogawski hakkında da paylaşımlarda bulundu.

emily rogawski

Paylaşımlara cevap veren güzel psikolog bordo mavili taraftarın mesajını alıntılayarak "Ben bir doktor değilim ama Trabzonspor beni oyunun zihinsel ve duygusal yönleri üzerinde çalışan bir psikolog olarak getirmek istiyorsa ben müsaitim." ifadelerini kullandı.

emily ragowski trabzonspor

İŞ CİDDİYE BİNİNCE TEMKİNLİ DAVRANDI

Bu cevabın ardından mesaj yağmuruna tutulan Emily Rogawski daha sonra yeni bir açıklama yapmak zorunda kaldı. "Spor psikolojisi diplomam var ama daha önce bir takım için çalışmadım" ifadelerini kullanıp temkinli davrandı.

emily ragowski

TARAFTARDAN COME TO TRABZONSPOR MESAJLARI YAĞDI

Ancak bu mesajı Trabzonspor taraftarını tatmin etmedi ve "Come to Trabzonspor" mesajını atmaya devam ettiler.

emily rogawski

Güncelleme Tarihi: 12 Ağustos 2020, 01:03

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE