Galatasaray'ın Eski Yengesinden Olay İtiraf: Genç Erkek İstiyorum

Bir dönem Galatasaray formasını terleten Blerim Dzemaili'nin eski eşi Erjone Sulejmani, ilişki yaşamak için küçük yaşta erkekleri tercih edebileceğini söyledi.

Galatasaray'ın Eski Yengesinden Olay İtiraf: Genç Erkek İstiyorum

Galatasaray'ın eski futbolcusu Blerim Dzemaili ile bir dönem evli olan Erjone Sulejmani yine çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Erjone Sulejmani

Sosyal medyada takipçilerinin sorularını yanıtlayan Sulejmani, kendinden yaşça küçük biriyle birlikte olmayı sorun etmeyeceğini söylerken, daha çok çocuk istediğini de belirtti. Sulejmani geçtiğimiz yıllarda bir kitap yazmış ve çok konuşulmuştu. Kitabında, "Cristiano Ronaldo'dan teklif gelirse ona karşı koyamam" demişti.

Erjone Sulejmani

YAŞ AŞKA ENGEL DEĞİL

Bir dönem Galatasaray forması giyen Blerim Dzemaili'nin eski eşi Erjona Sulejmani, kişisel sosyal medya hesabından takipçilerinin sorularını yanıtladı. Özel hayatıyla ilgili soruları da yanıtlayan ünlü model, "Gelecekte daha çok çocuğun olmasını ister misin?" şeklindeki soruya "Genç bir aşıkla yapılacak küçük çocuklara kesinlikle evet" cevabını verdi. Sulejmani, eğer aşık olursa kendisinden yaşça küçük biriyle birlikte olabileceğini ve yaşı sorun etmediğini dile getirdi.

Erjone Sulejmani taraftar

GQ DERGİSİ EN SEKSİ TARAFTAR SEÇTİ

Erjona Sulejmani, Euro 2016'da İsviçre'yi tribünden desteklediği görüntülerle dünya basınının dikkatini çekmiş ve GQ İtalya tarafından en seksi taraftar seçilmişti.

"RONALDO'YA KARŞI KOYAMAM"

Erjone Sulejmani, birkaç yıl önce çok konuşulan bir kitaba imza atmıştı. Kitapta birçok futbolcunun maçtan önce cinsel ilişki yerine, kendi kendilerini tatmin etme yolunu tercih ettiğine yer vermiş, Cristiano Ronaldo'nun en çekici futbolcu olduğunu yazmıştı. Kitabında Ronaldo'yu dünyanın en çekici futbolcusu olarak tanımlamış ve "Cristiano Ronaldo'dan teklif gelirse ona karşı koyamam" ifadelerini kullanmıştı.

Erjone Sulejmani isviçre taraftar

2017 YILINDA BOŞANDILAR

2015-2016 yılları arasında Galatasaray'ın kadrosunda bulunan İsviçreli futbolcu Blerim Dzemaili, ünlü model ile 2017 yılında boşanmıştı.

Erjone Sulejmani resim

Güncelleme Tarihi: 24 Mart 2021, 16:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER