Fenerbahçe’den Kötü Haber: Koronavirüs Testi Pozitif Çıktı

Fenerbahçe’de koronavirüs tespit edildiğini açıklanan oyuncunun Max Kruse olduğu ortaya çıktı. Test sonucu pozitif çıkan futbolcunun hastaneye götürüldüğü açıklandı.

Fenerbahçe’den Kötü Haber: Koronavirüs Testi Pozitif Çıktı

Fenerbahçe, önceki gün bir oyuncu ve bir sağlık çalışanında Koronavirüs bulgularına rastlandığını açıkladı. Hürriyet’in haberine göre ismi açıklanmayan futbolcunun Max Kruse olduğu ortaya çıktı.

HASTANEYE GÖTÜRÜLDÜ…

Alman futbolcu Max Kruse, test sonucunun pozitif çıkmasının ardından hastaneye götürüldü. Oyuncu, tedavi amaçlı hastaneye yatırıldı.

‘ÇOK APTALCA’ DEMİŞTİ…

Daha önce de koronavirüsle ilgili yaptığı açıklamada aşı bulunamamasına tepki gösteren Max Kruse, “Fenerbahçe, gerekli önlemleri alıp, bize uyarılar yaptı. Evden çıkmıyoruz. Ancak sürekli evde kalınca da yemeden durmak zor! Mümkün olduğunca sağlıklı beslenmeye çalışıyorum. Henüz bu virüsün aşısının bulunmamış olması çok aptalca" ifadelerini kullanmıştı.

Ferhat Er

Magazin dünyasına dair son gelişmeleri ve merak edilenleri en doğru, en özel biçimde aktarmaya çalışıyoruz. Haberlerimizle ilgili yorumda bulunabilir ya da sorularınız için benimle iletişime geçebilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER