Fenerbahçe'li futbolcu Hasan Ali Kaldırım aldatıldı mı?

Fenerbahçe'nin ünlü sol bek oyuncusu Hasan Ali Kaldırım aldatıldığı iddialarıyla gündemde.

Fenerbahçe'li futbolcu Hasan Ali Kaldırım aldatıldı mı?

Sosyal medyada ortaya atılan iddialara göre Fenerbahçe'nin ünlü futbolcusu Hasan Ali Kaldırım, eşi Saynur Öztürk tarafından aldatıldı. Yunan sosyal medya fenomeni Panos Karagiannis ile Saynur Öztürk arasında yakınlaşma iddiaları en çok araştırılan konular arasında yer almaya devam ediyor.

Ünlü futbolcu Hasan Ali Kaldırım'ın eşi Saynur Öztürk'ün Instagram hesabına yüklediği görüntüler görenleri şaşkına çeviriyor. Yunan sosyal medya fenomeni Panos Karagiannis ile öpüştüğü görüntülerin kısa sürede haber sitelerine düşmesi sonrasında ikilinin aşk yaşadığı iddia ediliyor. 

İSMİNİ DEĞİŞTİRDİ

Fenerbahçe'li furtbolcu Hasan Ali Kaldırım, 2016 yılında dünya evine girdiği Saynur Öztürk hakkında flaş bir iddia gündeme geldi. Hasan Ali Kaldırım'ın eşi Saynur Öztürk'ün milli futbolcuyu Yunan Instagram fenomeni Panayiotis Karagianis ile aldattığı iddia edildi. Saynur Öztürk ile Panayiotis Karagianis'in samimi görüntüsü şok etkisi yarattı.

YUNAN BASINI AŞK İDDİALARINI DOĞRULADI

Yunan basını ise ikilinin aşk yaşadığını yazdı. Saynur Öztürk'ün bu olayın ortaya çıkmasıyla ismini değiştirdiği instagram hesabını Hasan Ali Kaldırım takibe alırken, ikilinin konuyla ilgili ne açıklama yapacağı ise merak konusu oldu. 

Yunan fenomenin instagram hesabı ise internet korsanları tarafından ele geçirildi.

Güncelleme Tarihi: 22 Nisan 2019, 02:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER