Fatih Terim Cenazede Başına Gelen Talihsiz Olayla Şaşkına Döndü

Adana Demirspor'un eski sutopu oyuncularından İlhan Demirdal'ın cenazesi defnedildi. Cenaze törenine katılan Fatih Terim tabutu taşırken bir anda neye uğradığını şaşırdı.

Fatih Terim Cenazede Başına Gelen Talihsiz Olayla Şaşkına Döndü

Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim, eski su topu sporcusu 81 yaşındaki iş insanı İlhan Demirdal'ın cenaze töreninde talihsiz bir an yaşadı.

fatih terim ilhan demirdal

Cenazenin taşındığı sırada tabutun direği elinde kalan tecrübeli hoca büyük şaşkınlık yaşadı

81 yaşındaki iş insanı Adana Demirspor'un eski su topu oyuncularından İlhan Demirdal, dün hayatını kaybetti. Demirdal için düzenlenen cenaze törenine Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim de katıldı.

fatih terim tabut

BÜYÜK ŞAŞKINLIK YAŞADI

Fatih Terim, Adana Demirspor'un efsane ismi İlhan Demirdalın tabutunu omuzladı. Cenazeyi taşıdıkları sırada tabutun direği Fatih Terim'in elinde kaldı.

fatih terim ilhan demirdal cenaze

Terim'in şaşkın görüntüsü kameralara yansıdı.

Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2021, 20:48

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE