Evli ve 2 Çocuklu Ünlü Futbolcunun Cinsel Organ Fotoğrafını İfşa Etti

Aşk Adası dizisinde oynayan İngiliz oyuncu Georgia Harrison, Premier Lig'de top koşturan evli ve iki çocuklu ünlü bir futbolcunun kendisine sosyal medya üzerinden cinsel organının fotoğrafını gönderdiğini açıkladı. Harrison, söz konusu futbolcu hakkında koruma kararı aldırdığını söyleyerek tacizlerin devam etmesi durumunda futbolcunun kimliğini ifşa edeceğini bildirdi.

Evli ve 2 Çocuklu Ünlü Futbolcunun Cinsel Organ Fotoğrafını İfşa Etti

Aşk Adası dizisinde oynayan İngiliz oyuncu Georgia Harrison, Premier Lig'de top koşturan evli ve iki çocuklu ünlü bir futbolcunun kendisine sosyal medya üzerinden cinsel organının fotoğrafını gönderdiğini açıkladı.

georgia harrison

Harrison, söz konusu futbolcu hakkında koruma kararı aldırdığını söyleyerek tacizlerin devam etmesi durumunda futbolcunun kimliğini ifşa edeceğini bildirdi.

"SAHTE HESAP ÜZERİNDEN BANA YENİDEN ULAŞTI"

25 yaşındaki oyuncu İngiliz oyuncu Georgia Harrison, kendisini sosyal medyadan rahatsız eden bir Premier Lig futbolcusu için koruma kararı talep ettiğini söyledi.

georgia harrison aşk adası oyuncu

İngiliz basını açıklamalarda bulunan Harrison, "Geçen sene onu Instagram'da bloklamıştım ve tamamen bittiğini zannetmiştim. Bilgilerini paylaşınca bana ulaşmak için çabalamayı da kesti. Ancak daha sonra sahte hesapla, bir kız hayran sayfası, aracılığıyla bana ulaştı. Tekrar mesaj atmaya başladı. İlk başlarda kim olduğunu anlamadım. Ancak daha sonra önceden kullandığı cümleleri kurmaya başladı. Ben de kim olduğunu fark ettim fakat söylemedim" diye konuştu.

"CİNSEL ORGANININ FOTOĞRAFINI GÖNDERDİ"

georgia harrison

Ünlü oyuncu, futbolcunun mesajlarına devam etmesi halinde kim olduğunu basına açıklayacağını belirterek, "Birkaç hafta sonra bana cinsel organının fotoğrafını gönderdi. Biliyordum çünkü daha önce de göndermişti. Aradım ve o olduğuna emin oldum. Benimle görüşmek istedi. Eğer durmazsa basına kim olduğunu söyleyeceğimi dile getirdim. Daha sonra bir sürü cinsel organ fotoğrafı gönderdi. Avukatımla konuştum ve koruma kararı için başvurabileceğimi söyledi" ifadelerini kullandı.

georgia harrison

"MİDEMİ BULANDIRIYOR"

Futbolcunun evli ve çocukları olduğunu dile getiren Georgia Harrison, "İnanamıyorum çünkü kaybedecek bir eşi ve çocukları olan bu adam uluorta kendini riske atıyor. Midemi bulandırıyor zira genç çocuklar ona sadece futbolcuymuş gözüyle bakıyor" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER