Dünyaca Ünlü Futbolcu Galatasaray'a Transfer Oluyor İddiası

İtalyan futbolunun en önemli temsilcilerinden Gianluigi Buffon'un Juventus'tan ayrılması durumunda Galatasaray'a transfer olabileceği iddia edildi.

Dünyaca Ünlü Futbolcu Galatasaray'a Transfer Oluyor İddiası

İtalya'nın dev futbol isimlerinden 43 yaşındaki Gianluigi Buffon'un kariyerinde yeni bir sayfa açmayı planladığı öğrenildi.

Gianluigi Buffon

İtalyan basını Buffon'un, Juventus'tan ayrılırsa Galatasaray'a gidebileceğini yazdı.

ELDİVENLERİ ÇIKARMAK İSTEMİYOR

Futbolu bırakmayı düşünmeyen Buffon, Juventus'tan ayrılıp daha fazla süre alabileceği bir takıma transfer olmayı düşünüyor.

Torino merkezli Tuttosport gazetesinin haberine göre, Gianluigi Buffon'un Juve'den ayrılığı durumunda seçenekleri arasında Galatasaray da var.

Gianluigi Buffon italya

Buffon için Galatasaray'ın yanı sıra Olimpiakos, Sporting, Dinamo Kiev ve Eintracht Frankfurt kulüpleri de ön plana çıkıyor.

Buffon bu sezon Juventus formasıyla 12 resmi maçta süre aldı.

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE