Demet Akalın Olay Tweetini Sildi: Ben Bilmem Okan Bilir!

Demet Akalın, sosyal medyada kendi alanı ve alanı olmayan her konuda yaptığı yorumlara bir yenisini ekledi. Süper Lig'in 22 takım olmasını istediğini belirten Demet Akalın, Twitter'da buna yönelik bir tweet attı. Twitter kullanıcıları kendisini yoğun bir eleştiri yağmuruna tutunca söz konusu tweeti sildi. "Bayram bayram olay yapmayın, arkadaş rica etti. Okan Bey'le koyduk" açıklaması yaptı

Demet Akalın Olay Tweetini Sildi: Ben Bilmem Okan Bilir!

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, sosyal medya hesabından Türkiye Süper Ligi ile ilgili bir paylaşım yaptı.

demet akalın süper lig

Demet Akalın, Süper Lig'de 22 takım olmasıyla ilgili bir tweet atarken gelen tepkiler üzerine paylaşımını sildi ve konuyla ilgili bir açıklama yaptı.

demet akalın okan koç

Türkiye Futbol Federasyonu'nun geçen çarşamba günü yaptığı yönetim kurulu toplantısında, Süper Lig'de bu sezon küme düşmenin kaldırılması kararı çıkmıştı. Gelecek sezon Süper Lig'in 21 takımla oynanması kararı sonrası bazı kulüpler '22 takımlı lig' federasyona başvuruda bulunmuştu.

"SİYASET VE SANATÇILAR KENDİ İŞİNİ YAPSIN"

demet akalın

Türkiye'de futbol gündemini meşgul eden konuyla ilgili ünlü şarkıcı Demet Akalın da yorum yaptı. Akalın resmi twitter hesabından 'Süper Lig 22 takım olmalı' 'hasthag'ine destek verdi.

Akalın daha sonra, paylaşımını silerek "Arkadaş rica etti, Okan Bey'le koyduk. Ben ne bilirim ligde 22 takımı? Olay yapmayın, bayram bugün. Hadi öptüm" ifadelerini kullandı.

Akalın ayrıca, "Siyaset ve sanatçılar kendi işini yapsın bir karışmadığınız futbol vardı" diyen bir takipçisine, "Kesinlikle. Sildim" şeklinde cevap verdi.

Güncelleme Tarihi: 02 Ağustos 2020, 16:21

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE