Canavar Lakaplı Oksana Piari 200 Kiloyu Tek Hamlede Kaldırıyor

Amerika Birleşik Devletleri'nin Florida eyaletinde 20 yıldır vücut geliştirme üzerine çalışmalar yapan evli ve 2 çocuk annesi Oksana Piari, tek hamlede 200 kilo ağırlığı kaldırabiliyor. Pek çok erkeğin korkulu rüyası haline gelen Oksana Piari ülkede "Canavar" lakabıyla tanınıyor. Piari, üniversitede başladığı vücut geliştirme sporunu 20 yıldır aralıksız devam ettirdi.

Canavar Lakaplı Oksana Piari 200 Kiloyu Tek Hamlede Kaldırıyor

Amerika Birleşik Devletleri'nin Florida eyaletinde 20 yıldır vücut geliştirme üzerine çalışmalar yapan evli ve 2 çocuk annesi Oksana Piari, tek hamlede 200 kilo ağırlığı kaldırabiliyor.

oksana piari

Pek çok erkeğin korkulu rüyası haline gelen Oksana Piari ülkede "Canavar" lakabıyla tanınıyor.

Piari, üniversitede başladığı vücut geliştirme sporunu 20 yıldır aralıksız devam ettirdi.

oksana piari ağırlık

PIARI'NİN KASLARINI GÖREN HERKES HAYRETE DÜŞÜNÜYOR

Amerika'ya hayatına devam eden Oksana Piari, kasları nedeniyle görenleri hayrete düşürüyor.

Yaklaşık 20 yıldan bu yana hayatına Amerika'da devam eden Rus uyruklu Oksana Piari'nin kaslarını görenler, dönüp bir daha bakmak zorunda kalıyor.

oksana piari aile artem piari

Rusya’dan ABD’nin Florida eyaletine taşınan 38 yaşındaki Oksana Piari, ülkesinde okuduğu üniversite yıllarından şu ana kadar vücut geliştirme sporuyla uğraşıyor. 20 yıldır hiç ara vermeyen Piari'nin gelişmiş vücut kaslarını gören "canavar" olarak adlandırıyor.

EŞİ ARTEM İLE SPOR SALONUNDA TANIŞTI

Oksana, eşi Artem (34) ile üniversitenin spor salonunda tanıştığını aşkları ile birlikte vücut kaslarının da büyüdüğünü ifade etti. Eşinden ilham aldığını kaydeden Piari, " Fiziksel mükemmelliğe ulaşmak için birbirimizi motive ediyoruz" dedi. 

oksana piari artem piari

"ERKEKLER BÖYLE BİR VÜCUDA SAHİP OLDUĞUM İÇİN BENİ KISKANIYOR"

Birçok yarışmada başarı elde eden iki çocuk annesi Oksana'nın, geçen sene Kuzey Amerika Vücut Geliştirme Şampiyonası'nda 200 kilo ağırlığı kaldırarak, rekor kırmayı başaran ilk Rus olduğu ifade edildi. Sağlıklı beslenme ve  günde 3 saate kadar güç artırıcı antrenman yaparak bu seviyeye geldiğini ifade eden Piari " Vücudumu gören korkuyor. ABD'de yeni 'lakabım canavar kadın'. Ancak sık sık da iltifat alıyorum. Ancak erkekler beni böylesi bir vücuda sahip olduğum için kıskanıyor" diye konuştu.

oksana piari artem piari vücut geliştirme

Güncelleme Tarihi: 21 Eylül 2020, 22:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER