Buse Terim’den Babası Fatih Terim ile İlgili Yeni Açıklama

Buse Terim Bahçekapılı, koronavirüse yakalanan babası Fatih Terim ile ilgili yeni açıklamalarda bulundu. Buse Terim, “Çok kötü... Yanına gidememek, yanında olamamak, görememek” ifadeleriyle duygulandırdı.

Buse Terim’den Babası Fatih Terim ile İlgili Yeni Açıklama

Önceki akşam Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim’in koronavirüs testinin pozitif çıktığı açıklandı. Konu ile ilgili yeni bilgiler paylaşan Buse Terim Bahçekapılı, babasının herhangi bir kronik rahatsızlığı olmadığını söyledi.

“NASIL BİR HİS BİLİYOR MUSUNUZ?..”

Bir şey olacak korkusunun tarif edilemez olduğunu söyleyen Terim’in kızı, “Umuyorum ve dua ediyorum bu süreçte sağ salim ve hasarsız çıkacak ama yanında olamamak nasıl bir his biliyor musunuz? Çok kötü... Yanına gidememek, yanında olamamak, görememek. Göz göre göre bu duruma gelmiş olması ise içimi en çok acıtan taraf” ifadelerini kullandı.

“KELİMELERİ SEÇEMİYORUM…”

Buse Terim, olayı duyar duymaz Twitter üzerinden paylaşımda bulunmuş ve “Çok şey söylemek istiyorum ama kelimeleri seçemiyorum. Nefesim daralıyor ve hayatımın en kötü saniyelerini yaşıyorum. Yaşadığım korku tarifsiz, yanında olamamanın verdiği acı daha tarifsiz” mesajını yollamıştı.

Güncelleme Tarihi: 24 Mart 2020, 14:45

Ferhat Er

Magazin dünyasına dair son gelişmeleri ve merak edilenleri en doğru, en özel biçimde aktarmaya çalışıyoruz. Haberlerimizle ilgili yorumda bulunabilir ya da sorularınız için benimle iletişime geçebilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER