Burak Yılmaz Fransa Öncesi Sevdiği Kadına Dini Nikah Kıydı

Burak Yılmaz 15 Haziran 2014 günü evlendiği iki çocuğunun (Nazlı ve Derin) annesi İstem Atilla'dan Haziran 2018'de boşanmıştı. Burak Yılmaz, eski eşi ile ayrılığa uzun süre dayanamadı ve yeniden evlilik yolunda ilk adımı attı. Fransa'nın Lille takımına transfer olan Burak Yılmaz, yola çıkmadan önce İstem Atilla'ya dini nikah kıydı

Burak Yılmaz Fransa Öncesi Sevdiği Kadına Dini Nikah Kıydı

Burak Yılmaz 15 Haziran 2014 günü evlendiği iki çocuğunun (Nazlı ve Derin) annesi İstem Atilla'dan Haziran 2018'de boşanmıştı.

burak yılmaz istem atilla

Burak Yılmaz, eski eşi ile ayrılığa uzun süre dayanamadı ve yeniden evlilik yolunda ilk adımı attı. Fransa'nın Lille takımına transfer olan Burak Yılmaz, yola çıkmadan önce İstem Atilla'ya dini nikah kıydı.

burak yılmaz istem atilla

Lille takımıyla 2 yıllık sözleşme imzalayarak Fransa’ya uçan yıldız futbolcu Burak Yılmaz, gitmeden önce eski eşi ve çocuklarının annesi İstem Atilla ile dini nikâh kıydı. 2 yıllık ayrılığın ardından geçtiğimiz Haziran ayında yarım bıraktıkları yerden yeniden başlayan İstem Atilla ve Burak Yılmaz çifti dini nikahtan sonra Fransa'da resmi nikahla dünyaevine yeniden girecek.

burak yılmaz fransa

EMRE EVLİLİKLERİNİ KURTARDI!

Burak Yılmaz ve İstem Atilla, yakın dostları Emre Belözoğlu’nun araya girmesiyle, kızlarının hatırı için kararlarını yeniden gözden geçirmiş ve 1 yıl sonra yeniden birlikte yaşamaya başlamıştı.

burak yılmaz istem atilla nazlı ve derin

ALYANS TAKILDI 

Yılmaz’ın eşine yeniden evlenme teklif etmesiyle de çift, ikinci kez nikâh masasına oturma kararı almıştı. Önden dini nikâhı kıyan ikili, resmi nikâhlarını ise Fransa’da Türk Konsolosluğu’nda kıydıracak. Kızları Nazlı ve Derin için Lille’de okul bakan Yılmaz, geçen cuma Fransa’ya uçtu.

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE